Çözüldü GTA 5 Ragepluginhook crash veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

DemirFrizche

Picopat
Daha fazla  
Herkese ilk başta hayırlı sabahlar dilerim.
Dün gece bugün oynamak üzere GTA 5 modları kurdum LSPDFR üstüne, bugün girmeye çalışıyorum.(reloadallplugin açık) ancak aniden crash veriyor veya kendi kendine kapatıyor. Bilgisayarımla ilgili sorun yok ayrıca rph değeri 60000.

Çözüm
Yüksek ihtimal mod çakışması yaşıyorsunuz. Hepsini silip baştan temiz bir şekilde önceden çalıştırdığınız modları kurun yeni eklediğiniz modlar çakışıyordur büyük ihtimalle.
Hocam önceden çalışanları kurdum zaten albo'nun yaptığı telsiz modunu sildim durum hala aynı.Tüm modları sildim tekrar kurdum.

Orada Mods yazan klasörün ismini bu şekilde değiştirip deneseydin.

Mods_
Çözülmedi.

Sorunum çözüldü.
GTA V mod uninstaller indirdim. Oyun klasörünün içinde de mod kalmış. Hepsini sildim ve tekrar yükledim. Herkese değerli fikirleri için teşekkürler.

Ayrıca heapadjuster, limitremover, Config dosyaları çok önemli herkese hayırlı akşamlar.
Mod klasöründen bir görüntü alabilir miyim?
Mod değil oyun dosyalarına kurulu.Mod içinde patchday ve update var sadece.

Hocam önceden sorun yoktu Albo'nun bir modunu kurdum sonra bozuldu sildim modu şu an tekrar devam ediyor sorun.

Dosya Ekleri

• Mod.png
    Mod.png
    127,8 KB · Görüntüleme: 58
  • mod2.png
    mod2.png
    77,7 KB · Görüntüleme: 37
Yüksek ihtimal mod çakışması yaşıyorsunuz. Hepsini silip baştan temiz bir şekilde önceden çalıştırdığınız modları kurun yeni eklediğiniz modlar çakışıyordur büyük ihtimalle.

Hocam önceden çalışanları kurdum zaten albo'nun yaptığı telsiz modunu sildim durum hala aynı.Tüm modları sildim tekrar kurdum.

Orada Mods yazan klasörün ismini bu şekilde değiştirip deneseydin.

Mods_
Çözülmedi.

Sorunum çözüldü.
GTA V mod uninstaller indirdim. Oyun klasörünün içinde de mod kalmış. Hepsini sildim ve tekrar yükledim. Herkese değerli fikirleri için teşekkürler.

Ayrıca heapadjuster, limitremover, Config dosyaları çok önemli herkese hayırlı akşamlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı