GTA 5 Resmi Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Neden mi GTA V' de güçlü bir oyun.

Bir oyun bu kadar bekleyeni var, popüler diye onu güçlü yapmaz neye dayanarak yorum yaptığın ayrı bi,r konu, resmi açıklama yapılmış zaten HD7870 ile GTX660 denmiş zaten, ha belki bilmiyorsundur R9 280X'in HD7870 ve GTX660'tan güçlü olduğunu.
The Witcher 3 gelince gör güçlü oyun neymiş. :)

Sistem gereksinimleri tam tahmin ettiğim gibi. GTA V'in grafikleri günümüzdeki çoğu oyuna taş çıkartabilecek düzeyde. Fakat oyunun bilgisayar sürümü çıkana kadar çoğu kişinin fazla abarttığını düşünüyorum. Açıkçası sistem gereksinimleri açıklandığı zaman tam tatmin oldum.

Ertelenmesi daha iyi. Bir daha Assassin's Creed: Unity gibi güzel bir oyunun teknik hatalar nedeni ile çöp olmasıyla karşılaşmak istemeyiz. Ayrıca, benim bilgisayarım oyunu minimum ayarlarda bile kaldırmıyor :) Hem Dying Light oyunu için de iyi oldu yani, ikiside 27 Ocak'ta çıkıyordu. Türkiye'de geçiyor sonuçta, hiçbir alakası olmasa bile :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı