GTA 5 Rockstar Games Launcher açılmıyor

Mikaildgsn2

Centipat
Daha fazla  
Epic'den bugün GTA 5 yükledim. Launcher'ı kurdum fakat oyunu oynaya bastığımda Rockstar Games Launcher ekrana geldiğinde "Rockstar Games Launcher Updating" yazısı geliyor daha sonra hiçbir hata kodu vermeden kapanıyor açılmadan. İnternetteki bütün çözümleri denedim fakat hiçbiri işe yaramıyor. Sürücülerde güncel açılmasını engelleyecek herhangi bir programda yüklü değil. Sistemde bir sorun olabilir mi acaba?

Epic'den bugün GTA 5 yükledim. Launcher'ı kurdum fakat oyunu oynaya bastığımda Rockstar Games Launcher ekrana geldiğinde "Rockstar Games Launcher Updating" yazısı geliyor daha sonra hiçbir hata kodu vermeden kapanıyor açılmadan. İnternetteki bütün çözümleri denedim fakat hiçbiri işe yaramıyor. Sürücülerde güncel açılmasını engelleyecek herhangi bir programda yüklü değil. Sistemde bir sorun olabilir mi acaba?

Logfile Process Monitor Raporu.

Son düzenleme:
Belgeler'D.

Epic'den bugün GTA 5 yükledim. Launcher'ı kurdum fakat oyunu oynaya bastığımda Rockstar Games Launcher ekrana geldiğinde "Rockstar Games Launcher updating" yazısı geliyor daha sonra hiçbir hata kodu vermeden kapanıyor açılmadan. İnternetteki bütün çözümleri denedim fakat hiçbiri işe yaramıyor. Sürücülerde güncel açılmasını engelleyecek herhangi bir programda yüklü değil. Sistemde bir sorun olabilir mi acaba?

Logfile Process Monitor raporu.

Belgeler'den Rockstar Games klasörünü sil tamamamen Rockstar Games'i kaldır ardın'dan bilgisayaranı yeniden başlat ve gine Rockstar Games'e gir.

Belgeler'D.

Belgeler'den Rockstar Games klasörünü sil tamamamen Rockstar Games'i kaldır ardın'dan bilgisayaranı yeniden başlat ve gine Rockstar Games'e gir.

Bütün yöntemleri denediğimi söylemiştim ki bu en basiti. .d
Fakat sorunu çözdük temiz bir formatla oyun açıldı tek çare sanırım format.

Geri
Yukarı