Çözüldü Rockstar Games Launcher açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

caneraksoy

Femtopat
Daha fazla  
Rockstar Game Launcher tıkladığımda çalışmıyor bu sorunla ilgili videolar da izledim. Hizmetler kısmında Rockstar Games en başta gözüküyordu orada durdurulmuştu ve başlata bastım fakat bir sonuca ulaşamadım. Ayrıca sistem yapılandırması kısmından da aktifleştirdim. Bu kısımda da gözüküyordu ama şimdi sistem yapılandırmasında da Rockstar Games gözükmüyor. Bu hata düzelsin diye bilgisayarımı sıfırladım, modemi resetledim bir sonuca ulaşamadım. Hizmetler kısmından başlat'a bastığımda resimdeki hata ile karşılaşıyorum.

Dosya Ekleri

• hata.PNG
    hata.PNG
    75,3 KB · Görüntüleme: 81
  • hata 2.PNG
    hata 2.PNG
    214,1 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:
Çözüm
Sorun internet sağlayıcımla alakalıymış. Faturayı 1 defa geç ödediğim için kısıtlama getirmişler, kısıtlamayı kaldırdım sorun çözüldü yani. Dün gece yardım ettiğiniz ve sorunu çözmeme yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim tekrardan.
Rockstar Game Launcher tıkladığımda çalışmıyor bu sorunla ilgili videolar da izledim. Hizmetler kısmında Rockstar Games en başta gözüküyordu orada durdurulmuştu ve başlata bastım fakat bir sonuca ulaşamadım. Ayrıca sistem yapılandırması kısmından da aktifleştirdim. Bu kısımda da gözüküyordu ama şimdi sistem yapılandırmasında da Rockstar Games gözükmüyor. Bu hata düzelsin diye bilgisayarımı sıfırladım, modemi resetledim bir sonuca ulaşamadım.

Revo Unistaller gibi programla tamamen kaldır, yeniden başlat ve yeniden kur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun internet sağlayıcımla alakalıymış. Faturayı 1 defa geç ödediğim için kısıtlama getirmişler, kısıtlamayı kaldırdım sorun çözüldü yani. Dün gece yardım ettiğiniz ve sorunu çözmeme yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim tekrardan.

Çözüm

Geri
Yukarı