Çözüldü GTA 5 "Rockstar Games Social Club Offline" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Josers

Decapat
Daha fazla  
Daha oyunu dün aldım, oyunu indirdim ve kayıt oldum. Sonra girdim ama Rockstar offline dedi, oyun açılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar topladım, sonunda doğru düzgün oynarım diye GTA 5'i bir gecede mobil veri açarak yükledim. Burayı görmesem hala Social Club'u tekrar silip yüklemekle uğraşıyor olurdum.

Aynısı bende RDR2 için var. Tam dedim oynayacağım yeni sistem aldım pat serverlar çöktü.

Bu kadar uzun süre kapalı kalması Rockstar Games için hiç iyi olmayacak.

O yüzden bence bunlar tası tarağı toplayıp kaçtılar 😂 Yığınla iade isteyen var Twitter'da. Umarım açılır ama bu durumun günler sürmesi gibi bir ihtimal de var.

Hala bir bilgi yok mu yahu? Bu kadar uzun süre niye kapalı kaldı asla anlamadım.

Hala bir bilgi yok mu yahu? Bu kadar uzun süre niye kapalı kaldı asla anlamadım.
Buradan takip edebilirsin. Kırmızı noktalar yeşile döndüğünde sorun çözülmüş olacaktır.

Aynısı bende RDR2 için var. Tam dedim oynayacağım yeni sistem aldım pat serverlar çöktü.

O yüzden bence bunlar tası tarağı toplayıp kaçtılar 😂 yığınla iade isteyen var Twitter'da. Umarım açılır ama bu durumun günler sürmesi gibi bir ihtimal de var.

Ben de öyle düşünüyorum Trilogy'den sonra ahahha.

Yahu ilk kez arkadaşlarımla eğlenecektim çok güzel ekip toplamıştım neden tam çok güzel bir etkinlik olacakken böyle mahvediyorsunuz..

#RockstarGames etiketiyle twwetlerinizi paylaşın da tepkimizi görsünler arkadaşlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı