GTA 5 Rockstar hesabı olmadan oynanır mı?

hakahiko2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir dostum bana Steam hesabını verdi kullanmadığı için GTA 5 falan da vardı ama Rockstar hesabını unutmuş. Nasıl oynayabilirim? GTA 5 sıfırdan başka bir Rockstar hesabı açsam olur mu?

Sanmıyorum oynayabileceğini çünkü bir Rockstar hesabı sadece bir Steam hesabıyla eşleşebiliyor ve arkadaşın da hesabına giremediği için bağlantıyı kaldırıp yeni açıcağın Rockstar hesabını bağlayamazsın ve oynayamazsın.

nasıl olacak

Sanmıyorum oynayabileceğini çünkü bir Rockstar hesabı sadece bir Steam hesabıyla eşleşebiliyor ve arkadaşın da hesabına giremediği için bağlantıyı kaldırıp yeni açıcağın Rockstar hesabını bağlayamazsın ve oynayamazsın.
reis yardımcı olun ya durumum pek iyi değil bu aralar para vermek istemiyorum gmailini unutmuş arkadaş

Arkadaşlar bir dostum bana Steam hesabını verdi kullanmadığı için GTA 5 falan da vardı ama Rockstar hesabını unutmuş. Nasıl oynayabilirim? GTA 5 sıfırdan başka bir Rockstar hesabı açsam olur mu?

Hayır, bir Steam hesabı tek Rockstar hesabıyla bağlı olur. Eğer bağlı olan hesaba ulaşamıyorsanız o oyuna da ulaşamazsınız artık. Mesela ben de bağlı olan Rockstar hesabıma ulaşamıyordum ve destekten bağlantıyı kesip yeni hesapla bağlayacağımı söyleyince hesaptaki GTA 5 ve GTA Online'a ulaşamayacağımı söylediler.

Geri
Yukarı