GTA 4 Rockstar hesabı olmadan oynamak

Vicefly

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 5005u intel hdgraphichs 5500 4gb ram 120gb netac ssd
Meslek
spor salonunda staj
Selam arkadaşlar, GTA 4 olan bir Steam hesabım var ama Rockstar hesabını hiçbirşeyini hatırlamıyorum offline da giremiyorum sadece hikaye modu oynayacağım Rockstar hesabı olmadan nasıl girebilirim?

Selam arkadaşlar, GTA 4 olan bir Steam hesabım var ama Rockstar hesabını hiçbirşeyini hatırlamıyorum offline da giremiyorum sadece hikaye modu oynayacağım Rockstar hesabı olmadan nasıl girebilirim?
Mail adresin kullandığın mail adreslerinden birisidir, gerçekten onu da hatırlamıyor musun? Steam hesabınla falan aynı yapar çoğu kişi.

Giremezsin, Steam de oyunu Rockstar Launcher üzerinden açıyor. O Rockstar hesabına bir şekilde erişmen lazım.

Yok hesap arkadaşımındı o da hatırlamıyor yeni Rockstar hesabı açsam bağlayabilir miyim?
Bağlanamazsın, Steam hesabı ile senkron olan bir RS hesabı başka bir hesapla açılamıyor. Hatta bu konu hakkında Enis Kirazoğlu'nun bir sitem videosu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı