GTA 5 RP Server Önerisi

jestere1231231

Hectopat
Merhaba 2 gün önce GTA 5 aldım ve indirdim. RP sunucularına girmek istiyorum ama hangisine girmeliyim? Aklımda Eightborn vardı onunda alımları kapanmış ve yaş sınırlaması var. Yaşım 16 sizce iade mi etmeliyim diğer sunucularda RP kalitesi kötü duruyor.

Valla ben de geçenlerde aldım, düm arkadaşla girdik oynadık hiç birşey anlamadım. Ne satın alınabilecek evler görülüyor ne başka bişeyler. Sadece yarış eventleri görülüyor. Boş boş gezindik bazıları bizi öldürdü filan çok canım sıkıldı. Henüz 4 levelim üstelik. Arkadaşla girdik ikimizinde pingi düşük olmasına rağmen birbirimizi 7 8 saniye geriden görüyorduk birde.

Valla ben de geçenlerde aldım, düm arkadaşla girdik oynadık hiç birşey anlamadım. Ne satın alınabilecek evler görülüyor ne başka bişeyler. Sadece yarış eventleri görülüyor. Boş boş gezindik bazıları bizi öldürdü filan çok canım sıkıldı. Henüz 4 levelim üstelik. Arkadaşla girdik ikimizinde pingi düşük olmasına rağmen birbirimizi 7 8 saniye geriden görüyorduk birde.
Sizinkisi normal server sanırım. Arkadaş FiveM'den bahsetmiş olmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı