GTA 5 RP sistemi nasıl işliyor?

KBDALES

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
GTA 5 RP gireceğim ama paralı mı? Nasıl gireriz? 18 yaş altı olsam bile hangi sunuculara girebilirim? Bunun için belirli günlerin belirli saatlerinde oyunda olmam lazım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5 RP sunucuları çoğunluk olarak ücretsizdir. Genelde paralı olanlar bayağı kaliteli serverlar. Ufaktan küçük serverlara girip oralarda mekaniklere rollere alışıp zamanla kaliteli sunucularda oynayabilirsin. Eğer sunucu belli bir günlerde açıksa söylerler. İstediğin saatte sunucu kural koymadığı sürece girebilirsiniz.

Hayır paralı değil ama sunucularda satın alma işlemi olabiliyor. FiveM ve rage RP ile popüler bir Türk sunuculara girebilirsin (FiveM öneririm). Bazı sunucularda yaş kısıtlaması olabiliyor ama sıkıntı olmadan girersin diye düşünüyorum. Ne zaman sunucuda olacağını söylersin, bazı sunucular aktiflik isteyebilir. Oyunun orijinal olması lazım. Discord şart bu arada sunucuda kayıt yaptırman gerekebiliyor ve ayrıca fivem içinde kayıt yaptırman gerekiyor bunlar ücretsizdir.

Steam, Epic Games veya Rock Star Games Launcher üzerinden oyunu satın almanız lazım. FiveM indirerek sunuculara girebilirsin.
Oyun var.
GTA 5 RP sunucuları çoğunluk olarak ücretsizdir. Genelde paralı olanlar bayağı kaliteli serverlar. Ufaktan küçük serverlara girip oralarda mekaniklere rollere alışıp zamanla kaliteli sunucularda oynayabilirsin. Eğer sunucu belli bir günlerde açıksa söylerler. İstediğin saatte sunucu kural koymadığı sürece girebilirsiniz.
Çok teşekkürler

Hayır paralı değil ama sunucularda satın alma işlemi olabiliyor. FiveM ve rage RP ile popüler bir Türk sunuculara girebilirsin (FiveM öneririm). Bazı sunucularda yaş kısıtlaması olabiliyor ama sıkıntı olmadan girersin diye düşünüyorum. Ne zaman sunucuda olacağını söylersin, bazı sunucular aktiflik isteyebilir. Oyunun orijinal olması lazım. Discord şart bu arada sunucuda kayıt yaptırman gerekebiliyor ve ayrıca FiveM içinde kayıt yaptırman gerekiyor bunlar ücretsizdir.

Sağ ol, peki 8 GB RAM Ryzen 3 3200U ve Vega 3 yeterli olur mu düşükde 30FPS için?

Sağ ol, peki 8 GB RAM Ryzen 3 3200U ve Vega 3 yeterli olur mu düşükde 30FPS için?

Ben R3 1200 AF, RX570 ile oynuyorum.
Keyif aldığım quasar RP'da şehirde sürekli takılmalar ve donmalar yaşıyorum tabii normal-high arası düşük grafiklerde oynuyorum. Başka sunucularda da aynı durumu yaşadım. Genel anlamda sunucunun kalitesine ve optimizasyonuna bağlı ama her türlü takılma veya donma yaşıyordum. Benim düşüncem rahat oynayacağınızı sanmıyorum ama deneyip görün derim.

Hayır paralı değil ama sunucularda satın alma işlemi olabiliyor. FiveM ve rage RP ile popüler bir Türk sunuculara girebilirsin (FiveM öneririm). Bazı sunucularda yaş kısıtlaması olabiliyor ama sıkıntı olmadan girersin diye düşünüyorum. Ne zaman sunucuda olacağını söylersin, bazı sunucular aktiflik isteyebilir. Oyunun orijinal olması lazım. Discord şart bu arada sunucuda kayıt yaptırman gerekebiliyor ve ayrıca fivem içinde kayıt yaptırman gerekiyor bunlar ücretsizdir.
hocam peki rp yapıyoz iyi hoş peki rp sunucularında heist yapılabiliyormu

Geri
Yukarı