Çözüldü GTA 5 "Script Hook V" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

oyunustasi_2

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Rtx 2060 Ti 8gb
İşlemci
Amd Ryzen 5 3500X 6 core
GTA 5 Script Hook V hatası. (Epic Games)

Dosya Ekleri

• 1650992464982.png
    1650992464982.png
    15,3 KB · Görüntüleme: 217
Çözüm
Kardeşim adam sana eski sürüm diyor sen hayır yeni diyorsun. Bir emin ol lütfen ya. Adam yardım etmeye çalışıyor sen soğutuyorsun yardımcı olma hissinden. GTA 5 güncellendikten en kısa 2 en uzun 7 gün içinde Script Hook V güncellemesi yayınlanıyor. Oyun güncel ama Script Hook V değil diyor. Bazen haberim bile olmadan GTA 5 güncelleniyor oyuna girerken bunu görüyorum yeni sürümü yükleyip çözüyorum. Yani gördüğün hata belirsiz bir hata değil açık açık eski sürüm script hook kullanıyorsun diyor hatada.
Oyuna bugün yeni bir güncelleme geldi. Eski sürüm Script Hook V oyunun yeni sürümü ile uyumlu değil. Bu durumda yapmanız gereken Script Hook V sitesine girerek kontrol edip, oyunun yeni sürümü ile uyumlu versiyon yayınlandığında indirip tekrardan oyun içerisine atarak kurulum yapmanızdır.

Oyuna bugün yeni bir güncelleme geldi. Eski sürüm Script Hook V oyunun yeni sürümü ile uyumlu değil. Bu durumda yapmanız gereken Script Hook V sitesine girerek kontrol edip, oyunun yeni sürümü ile uyumlu versiyon yayınlandığında indirip tekrardan oyun içerisine atarak kurulum yapmanızdır.

Hocam Epic Games bende güncellemedi ilk Steam'e falan mı geldi?

Birazcık geç oluyor fakat tekrar güncelleme aldı oyun yine aynı hatayı alacaksın sebebi şu oyun güncelleme alır fakat scripthook anında güncellenmez güncellenmesi 5 - 10 gün sürüyor scripthook yapımcısına bağlı. Şu an oyun 2628 sürümüne geçti fakat scripthook şu anlık güncellenmediği için hata alırsın 2612 exesi bulman lazım.

Kardeşim adam sana eski sürüm diyor sen hayır yeni diyorsun. Bir emin ol lütfen ya. Adam yardım etmeye çalışıyor sen soğutuyorsun yardımcı olma hissinden. GTA 5 güncellendikten en kısa 2 en uzun 7 gün içinde Script Hook V güncellemesi yayınlanıyor. Oyun güncel ama Script Hook V değil diyor. Bazen haberim bile olmadan GTA 5 güncelleniyor oyuna girerken bunu görüyorum yeni sürümü yükleyip çözüyorum. Yani gördüğün hata belirsiz bir hata değil açık açık eski sürüm script hook kullanıyorsun diyor hatada.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı