GTA 5 Script Hook V trojan bulaştırdı

SemihTuna

Centipat
Daha fazla  
GTA V oynarken sıkıldım mod hilelerine bakmak istedim şu videoyu izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve videodaki Script Hook V ve Menyo'yu kurdum ve hileden bir gün sonra falan Windows Defender'den bildirimler geldi script hook sayesinde trojan script wacatac tehtidi geldi, virüs programı indirdim taradım bir şey çıkmadı.
Sonra depolama da ne kadar silsem de otomatik artma, oyunu yavaş indirme, oyunu yavaş açma, bilgisayar yavaşlaması olmaya başladı ne yapacağım bilmiyorum. Format atarsam yine her şeyi kurmakta zorlanacağım daha yeni almıştık.

GTA V oynarken sıkıldım mod hilelerine bakmak istedim şu videoyu izledim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ve videodaki Script Hook V ve Menyo'yu kurdum ve hileden bir gün sonra falan Windows Defender'den bildirimler geldi script hook sayesinde trojan script wacatac tehtidi geldi, virüs programı indirdim taradım bir şey çıkmadı.
Sonra depolama da ne kadar silsem de otomatik artma, oyunu yavaş indirme, oyunu yavaş açma, bilgisayar yavaşlaması olmaya başladı ne yapacağım bilmiyorum. Format atarsam yine her şeyi kurmakta zorlanacağım daha yeni almıştık.
Youtube videosundan hile mi indirilirmiş hocam :). Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın.

Güzel kardeşim yaklaşık 2 yıldır bu kardeşimizin her videosundan mod indiriyorum asla virüs bulaşmadı. adam online özel hile bile yayınlamıyor sadece offline hikaye modunda modlar yayınlıyor canlı canlı da uygulayarak gösteriyor. Önce bi bul neerden bulaştırdığını sonra çözmeye çalış. ve bu arada trojan remover adında çok bilinmeyen bir tnt resimli bir uygulama var güzel işler görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı