GTA 5 serbest modda nasıl dolaşılır?

• Konuyu başlatan ddr1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 9B

ddr1

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar ben oyunda görev yapmak istemiyorum. En son bi' adam arabayla gidiyordu. Ben de arkasından takip ettim. Sonra polis peşime takıldı ama bizim arabayla önümüzden giden adam ortada yok. Şu anda ne yapmam gerekiyor ve ben serbest modda oynamak istiyorum. Detay ver diyeceksiniz ama ben de hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben oyunda görev yapmak istemiyorum. En son bi' adam arabayla gidiyordu. Ben de arkasından takip ettim. Sonra polis peşime takıldı ama bizim arabayla önümüzden giden adam ortada yok. Şu anda ne yapmam gerekiyor ve ben serbest modda oynamak istiyorum. Detay ver diyeceksiniz ama ben de hiçbir şey anlamadım.

Online modda mı?

Polisleri atlattıktan sonra oyun arabayı gerekli yere bırakmanı söyleyecek, oradan da eve gönderecek seni. Sonrasında görev biteceğinden serbestçe dolaşabileceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Online modda mı?
Hayır.
Polisleri atlattıktan sonra oyun arabayı gerekli yere bırakmanı söyleyecek, oradan da eve gönderecek seni. Sonrasında görev biteceğinden serbestçe dolaşabileceksin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Haritada ev yani spotçu görünmüyor.

Aranma 2. seviyede. Peki polislerden kurtulmak için ne yapmam gerek?
Polislerin görüş açılarını bilebiliyorsunuz radara bakarak. Görüş açılarından uzaklaşın, bir süre sizi aramaya devam edecekler, bulamadıklarında yıldızlar kaybolacak ve görev devam edecek.

Bence TR yama kur öyle oyunu daha iyi anlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı