GTA 5 sesi açınca kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Haine33

Centipat
GTA 5 oynarken sesi hafif açtığımda oyunda takılmalar oluyor kapattığımda geçiyor. Sistemim:
  • GTX 1050 Ti
  • i7 7700HQ
  • 128 GB M.2 SSD 1TB HDD
  • 8 GB RAM 2400MHz
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyor musun? Bu zamana kadar bir sürü oyun oynadım. Ve ne zaman şu sesi kapatsam oyun bana daha akıcı ve basit geliyormuş gibi gelirdi. Şu an bile öyle. PUBG oynarken mute yapınca çok daha iyi spray atabiliyorum. Galiba tamamen psikolojik bir şey. İkide bir her şeye "sürücüleri güncelle" diyenleri de aldırış etmeyin. O sistemde eski Driver kullanmanız imkansız. Kasma olayına gelirsek görev yöneticisinde CPU'yu sömüren bir şey olabilir. Ses açıp kapama anında işleve giriyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyor musun? Bu zamana kadar bir sürü oyun oynadım. Ve ne zaman şu sesi kapatsam oyun bana daha akıcı ve basit geliyormuş gibi gelirdi. Şuan bile öyle. PUBG oynarken mute yapınca çok daha iyi spray atabiliyorum. Galiba tamamen psikolojik birşey. İkide bir herşeye "sürücüleri güncelle" diyenleri de aldırış etmeyin. O sistemde eski driver kullanmanız imkansız. Kasma olayına gelirsek görev yöneticisinde CPU'yu sömüren birşey olabilir. Ses açıp kapama anında işleve giriyor olabilir.
Cevabınız için teşekkür ederim bakacağım.
Sürücüler güncel mi?
Evet, güncel.
İlk defa böyle bir sorunu sizden duydum.
Ben de aynı şekilde ilk kez karşılaşıyorum böyle bir sorunla.
Oyunda görev yöneticisine baktığımda Windows Audio device graph isolation diye bir servis CPU'yu üst düzeyde kullanıyor sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı