GTA 5 silah sekmesi açıldığında aynı tür silahlar nasıl seçilir?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
GTA'da silah sekmesini açtığımızda aynı tür silahları nasıl seçeceğiz? Örneğin el bombası ve yapışkan bomba var, birinden diğerine nasıl geçiliyor? Ayrıca GTA 5 Online'de daha hızlı para kasmanın yolu yok mu?

Evet o detayı belirtmeyi unuttum. Heisti kurabilmek için kosatka satın almak gerekiyor. Heistin preplerini yaparken de seri olması açısından içerisine bir tane sparrow satın alınabilir. Bu iki aracın parasını denkleştirmek için oyunun ücretsiz verdiği mekanları kullanabilirsin. Çalıntı araç garajı ve warehouse satın alabilirsin. Ben ilk zamanlar warehouse sayesinde iyi para kazanıyordum. Depoyu doldurması uzun sürüyor ama doldurduktan sonra tek satışta 1 milyon üzeri kar bırakıyordu. Ayrıca görev başına 3K RP veriyordu. Oyun başında hızlı seviye kasmak için bire bir. Eğer dört kişilik bir ekibin varsa apartman heistlerini yapmayı deneyebilirsiniz. Bütün apartman heistlerini aynı ekiple hiç ölmeden arka arkaya bitirdiğinizde kişi başı 10 milyon dolar veriyor. Heistlerden alacağınız paralarda cabası. Bu 10 milyonu sadece bir kere kazanabiliyorsunuz. İlk kez başardıktan sonra tekrardan apartman heistlerine dönmenin bir anlamı yok. Diğer heistler kadar kazançlı değiller.

Hocam solo giriyorum apartman heistine herifler sürekli ölüyor ayrıca ofis diye bir şey açtım ne işe yaradıgınıda çözemedım geri pişman oldum 300k paramı gerı alabılıyor muyum ofısdekı aldıgım garajı satsam? Small almıstım.

GTA'da silah sekmesini açtığımızda aynı tür silahları nasıl seçeceğiz? Örneğin el bombası ve yapışkan bomba var, birinden diğerine nasıl geçiliyor? Ayrıca GTA 5 Online'de daha hızlı para kasmanın yolu yok mu?
taba basılı tutarak mouse ile istediğin silaha gelip fare tekerleği ile döndür.

Hocam solo giriyorum apartman heistine herifler sürekli ölüyor ayrıca ofis diye bir şey açtım ne işe yaradıgınıda çözemedım geri pişman oldum 300k paramı gerı alabılıyor muyum ofısdekı aldıgım garajı satsam? Small almıstım.
Bildiğim kadarıyla mekanları satmak diye bir şey yok. Araçlar filan zararına satılabiliyor sadece. Kısaca alınan şeyleri satmak her türlü dezavantajlı bir durum. Esc'ye basıp online kısmından jobs kısmına gel. Rockstar created kısmından mission sekmesini seçersen ücretsiz online görevleri yapabilrsin. Martin Madrazo'ya ait görevleri yapabilirsin. Genel olarak yapılması kolay görevlerdir. Ancak getirisi biraz düşük. En masrafsız şekilde yapılabilecek görevlerden birisi bu. Onun dışında oyunun sana ücretsiz verdiği mekanlardan gelir sağlayabilirsin başlangıçta. Haritanın sol üst taraflarında bir bunker ücretsiz veriliyor. Oraya supply çalarak üretim yapmasını sağlıyorsun. Üretilen malzemeleri daha sonra iyi bir fiyata satarsın ama dolması uzun sürüyor. Cayo Perico'ya ulaşana kadar tek başına gelişmek çok zor. Oyunda adam akıllı para getiren işlerin neredeyse tamamı ya tek kişi yapılamıyor ya da oldukça yavaş yapılıyor. Bir oyun arkadaşı bulmak iyi olur senin için.

Bildiğim kadarıyla mekanları satmak diye bir şey yok. Araçlar filan zararına satılabiliyor sadece. Kısaca alınan şeyleri satmak her türlü dezavantajlı bir durum. ESC'ye basıp Online kısmından jobs kısmına gel. Rockstar created kısmından mission sekmesini seçersen ücretsiz Online görevleri yapabilrsin. Mart'in Madrazo'ya ait görevleri yapabilirsin. Genel olarak yapılması kolay görevlerdir. Ancak getirisi biraz düşük. En masrafsız şekilde yapılabilecek görevlerden birisi bu. Onun dışında oyunun sana ücretsiz verdiği mekanlardan gelir sağlayabilirsin başlangıçta. Haritanın sol üst taraflarında bir bunker ücretsiz veriliyor. Oraya Supply çalarak üretim yapmasını sağlıyorsun. Üretilen malzemeleri daha sonra iyi bir fiyata satarsın ama dolması uzun sürüyor. Cayo Perico'ya ulaşana kadar tek başına gelişmek çok zor. Oyunda adamakıllı para getiren işlerin neredeyse tamamı ya tek kişi yapılamıyor ya da oldukça yavaş yapılıyor. Bir oyun arkadaşı bulmak iyi olur senin için.

Anladım hocam cok sağ ol GTA 5 Online oynayan varsa Duo gırebılırız.

Geri
Yukarı