GTA 5 silinip indirildiğinde yama hala duruyor

Mert1337

Hectopat
Merhaba, GTA 5 oyununu Steam'den sildim, bir daha indirdim. Hiçbir şey yapmadan oyunu açtığımda Türkçe yama geri geldi. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, GTA 5 oyununu Steam'den sildim, bir daha indirdim. Hiçbir şey yapmadan oyunu açtığımda Türkçe yama geri geldi. Bu normal mi?
Türkçe yama yüksek ihtimalle Belgeler>Rockstar Games Klasöründe eğer yamanın kendi uninstaller'ı var ise kullanabilirsiniz. Rockstar Games klasörü silinmez çünkü içinde Save dosyaları ve oyunla alakalı dosyalar bulunmakta.

Türkçe yama yüksek ihtimalle belgeler>rockstar Games klasöründe eğer yamanın kendi uninstaller'ı var ise kullanabilirsiniz. Rockstar Games klasörü silinmez çünkü içinde save dosyaları ve oyunla alakalı dosyalar bulunmakta.

Teşekkür ederim.

Türkçe yama yüksek ihtimalle belgeler>rockstar Games klasöründe eğer yamanın kendi uninstaller'ı var ise kullanabilirsiniz. Rockstar Games klasörü silinmez çünkü içinde save dosyaları ve oyunla alakalı dosyalar bulunmakta.

Son sorum Rockstar Games'i silersem Steam Cloud'dan oyun save bir daha gelir mi?

Geri
Yukarı