Çözüldü GTA 5 Simeon aramıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

m3t0

Hectopat
Daha fazla  
Bugün GTA 5 yükledim ve Online girmek istedim ancak her şeyi yaptım biraz para biriktirdim ve level kastım yaklaşık 30 levelim. Ancak araba ev gibi şeyleri almak için simeon adlı kişinin araması lazımmış. Beni aramadı bu yüzden oyunda hiçbir şey alamıyorum.

Keşke benim de sorunum Simeon olsa. Daha yeni aldığım anakartımın ethernet girişi yandı. :(
Bende sapasağlam oynuyorum, ama şu yollar ve binalar bir türlü yüklenmiyor, bin tane çözüm denedim hiç biri çalışmadı ayarları yükselt düşür, V-SYNC Half yap, Görev yöneticisinden öncelik ayarla çekirdek ayarla hiçbiri çalışmadı.
Şimdi konu açaçağım.

Bende sapasağlam oynuyorum, ama şu yollar ve binalar bir türlü yüklenmiyor, bin tane çözüm denedim hiçbiri çalışmadı ayarları yükselt düşür, v-Sync half yap, görev yöneticisinden öncelik ayarla çekirdek ayarla hiçbiri çalışmadı.
Şimdi konu açaçağım.

Oyun HDD'de kurulu ise bundan kaynaklı olabilir.

Olayı ben şöyle çözdüm: İlk önce offline’da Micheal arabayla galeriye girene kadar oynadım. Ondan sonra online’a geçip bir market var arkadaşlar videosunu atmış sanırım o markete girdim, çıktım önünde durdum, dolaştım ve aradı.

Yeni konular

Geri
Yukarı