GTA 5 Sistem Gereksinimleri Ne Zaman Açıklanacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gensoru

Hectopat
Daha fazla  
Her yerde birsürü kafadan atma gereksinimler var :D hangisine inanayım bilemedim.Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali.Bence Rockstar Games havalara girdi.Oyunun çıkmasına az zaman kalmasına ramen hala sistem gereksinimi açıklamadılar.Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.Ne zaman açıklayacak Rockstar elim kulağımda bekliyorum :D

sistem gereksinimlerini bilmem kardeş ama bugünden itibaren on siparişe konulduğu için her an açıklanabilir.

Her yerde birsürü kafadan atma gereksinimler var :D hangisine inanayım bilemedim.Aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali.Bence Rockstar Games havalara girdi.Oyunun çıkmasına az zaman kalmasına ramen hala sistem gereksinimi açıklamadılar.Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.Ne zaman açıklayacak Rockstar elim kulağımda bekliyorum :D

Dediğiniz gibi bir sürü gereksinimler dolaşıyor internette, Rockstar resmi bir açıklama yapmadan hiçbirine inanmamak en sağlıklısı, ama aşağı yukarı doğru tahmin eden kullanıcılar yok değil şimdi kimsenin günahını almayalım.(y)

sistem gereksinimlerini bilmem kardeş ama bugünden itibaren on siparişe konulduğu için her an açıklanabilir.

Rockstar warehouse uzun süredir ön siparişi açmış durumda, aynı şekilde amazon ve bir çok diğer satıcı dahil. Sırf Aral oyunu ön siparişe şimdi açtı diye her an açıklanabilir diye bir ifade kullanmak yanlış olur.

Hiç belli olmaz. Her an açıklanabilir. :)

Ne alakası var ki. GTA V sonuçta düşük kart mı isteyecek?

Ne alakası var ki. GTA V sonuçta düşük kart mı isteyecek?

GTX 780 bir hayli güçlü bir GPU, dediğiniz gibi düşük kart ancak önerilen kart olarak biraz fazla kaçacağını düşünüyorum. Ultra 50+ fps için şart olabilir belki ama ben önerilen kart olarak GTX 760 bekliyorum. Burada unutulmaması gereken Önerilen gereksinimlerin yaklaşık High ayarlara göre verilmesi.

Arkadaşlar. GTA 5'in Resmi Sistem Gereksinimleri Açıklandı - Özgür Görgülü (Ücretsiz Minecraft, Ücretsiz APK) yeni paylaşılmış 5ocakta bi bakin isterseniz eğer gerçekten resmi ise bende bilgilendiriniz

Ben sürekli olarak kontrol ediyorum resmi bir açıklama geldi mi diye ancak tekrardan baktım göremedim. Verdiğiniz bağlantıdaki gereksinimlerde bana sorarsanız aşırı derecede saçma değil, olabilir yani ancak önerilen gereksinimlerde ki ekran kartı biraz düşük geldi, ayrıca boş disk alanı olarak ta en az 30 GB biraz az gibi gözüküyor, PS4 ve Xbox One boyutlarının ~50GB olduğunu düşünürsek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı