GTA 5 Siyah Ekran

• Konuyu başlatan Ela
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B

Ela

Hectopat
Daha fazla  
Nerdeyse 2 haftadır oyunu indirmeye çalışıyordum neyse dün sonunda oyuna girebildim ancak tabi sorunlar bitmedi.

Oyunda senaryo modunda bir süre oynadıktan sonra oyun ekranı sim siyah oluyor ya da önce tam ekrandan çıkıp pencere haline geliyor akabinde ben tam ekran yapmaya çalışırken siyah ekran oluyor yine.

Bir diğer sıkıntıda 8 GB RAM olmasına rağmen low memory diyebiliyor. Win 2 GB kadar kullanıyor. AV falan yüklü değil. Ne iş anlamadım.

Son sıkıntım da Nvdisia Experince ile ilgili. 350 sürücüleri yüklü olmasına rağmen GTA 5'i algılamıyor. Oyunun kurulu olduğu HDD ve klasör seçili ki zaten başka Steam oyunlarımda aynı klasörde ancak bir türlü GTA 5'i gördürtemedim.

PC'imde X4 955, GTX 960 ve 8GB DDR2 var. W7 64 bit kurulu ve sürücüler güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet oyun orjinal ve beni sinirlendiren kısımda bu. Korsan indirenler çok rahat bir şekilde indirip oynamaya benden önce başlayabildiler. Ben ise sunucuların yavaşlığından dolayı 100Mbit hızlı yerde bile 25-100kb arası indirebildim.

W8 kurmak istemiyorum. W7den memnunum ayrıca bir yığın yazılımda kurmam gerekiyor. Çok elzem bir şey olmadıkça win kurmam şahsen.

DÜn oyunda Fxaayı kapattıktan sonra bir daha olmadı ancak ekran moduna bir ara kendisi yine alıyor. Birde kesik kesik oluyorki 720p çözünürlükte böyle yapıyor. 960ın çok rahat altından kalkabilmesi lazım. Experince ise hala oyunu tanımıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı