Çözüldü GTA 5 Social Club hesabım çalındı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unknown873

Decapat
İyi akşamlar arkadaşlar, 4 Aralık'ta benim GTA 5 de Social Club bilgilerim e-postam, şifrem hepsi değiştirilmiş. Rockstar desteğe mesaj yazdım dün bu akşam mesaj gelmiş ama mesaj da ‘'araştırdık ancak bu talebin bilgilerin yakın zamanda değiştirildiği Social Club hesabının sahibinden yapıldığını doğrulayamadık. Bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz" diyor. Bir de ‘'araştırmak için kullanabileceğimiz başka bilgilere sahipseniz veya başka sorunuz varsa, deneyebilmemiz için bize bildirin" bunları diyorlar. Arkadaşlar bilen biriniz varsa rica ediyorum yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 9BCE1664-FBCF-45E1-B95E-DBCC89C95615.jpeg
    9BCE1664-FBCF-45E1-B95E-DBCC89C95615.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 542
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birdakika ben bu hesabı satın almıştım o ilk satın aldığım epostayı mı girsem acaba?
İşe yarar.Kendinizi açıklayın söyleyin hesabımla ilgili özel bir şey söyliyeyim o zaman diyin dönerlerse tamam nedir diye bunu söyleyin detay isterlerse detay girersiniz.
Rica ederim istediğiniz zaman dönebilirsiniz elimden geldiğince yazmaya çalışacağım. İyi günler dilerim!🙏

Mehmet emin bey iyi akşamlar bana mesaj geldi tekrar sanırım bot değil? Mesajda şöyle diyor; merhaba! Rockstar destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Hesaba erişemediğini anlıyoruz, lütfen hesabı oluşturmak için kullanılan e-postayı bize bildirir misiniz? Hesabınızın sahipliğini göstermek için lütfen bize GTAV oyununuzla ilgili aşağıdaki bilgileri gönderin: • satın alma tarihini ve miktarını gösteren oyun makbuzunun fotoğrafı/tarama • yanıtın metin gövdesine yazılan etkinleştirme seri anahtarı bunu aldıktan sonra, isteğinizi işlemeye devam edebiliriz. Saygılarımla,

Rica ederim istediğiniz zaman dönebilirsiniz elimden geldiğince yazmaya çalışacağım. İyi günler dilerim!🙏

İyi akaşmlar emin bey Rockstar'dan mesaj geldi bana bot değil sanırım? Mesaj da şöyle diyor;
Merhaba!

Rockstar destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hesaba erişemediğini anlıyoruz, lütfen hesabı oluşturmak için kullanılan e-postayı bize bildirir misiniz? Hesabınızın sahipliğini göstermek için lütfen bize GTAV oyununuzla ilgili aşağıdaki bilgileri gönderin:

Satın alma tarihini ve miktarını gösteren oyun makbuzunun fotoğrafı/tarama
Yanıtın metin gövdesine yazılan etkinleştirme seri anahtarı.

Bunu aldıktan sonra, isteğinizi işlemeye devam edebiliriz.

Durum güncellemesi;
Mesajlarına geri şunu yazdım;
Elimde oyunu satın alma tarihi ve seri anahtarı mevcut değil, satın aldığım için. Ama ilk e-mail, hesap oluşturma tarihi ve satın alma yerinin resmini verebilirim dedim. İlk e-posta'yı, ilk kullanıcı adımı (tabii değiştirilmiştir bu zamana kadar) ama öncekini verdim, hesabın oluşturma tarihi ve satın aldığım yerin ekran görüntüsünü verdim.

Son düzenleme:
Mehmet emin bey iyi akşamlar bana mesaj geldi tekrar sanırım bot değil? Mesajda şöyle diyor; merhaba! Rockstar destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Hesaba erişemediğini anlıyoruz, lütfen hesabı oluşturmak için kullanılan e-postayı bize bildirir misiniz? Hesabınızın sahipliğini göstermek için lütfen bize GTAV oyununuzla ilgili aşağıdaki bilgileri gönderin: • satın alma tarihini ve miktarını gösteren oyun makbuzunun fotoğrafı/tarama • yanıtın metin gövdesine yazılan etkinleştirme seri anahtarı bunu aldıktan sonra, isteğinizi işlemeye devam edebiliriz. Saygılarımla,

İyi akaşmlar emin bey Rockstar'dan mesaj geldi bana bot değil sanırım? Mesaj da şöyle diyor;
Merhaba!

Rockstar destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hesaba erişemediğini anlıyoruz, lütfen hesabı oluşturmak için kullanılan e-postayı bize bildirir misiniz? Hesabınızın sahipliğini göstermek için lütfen bize GTAV oyununuzla ilgili aşağıdaki bilgileri gönderin:

Satın alma tarihini ve miktarını gösteren oyun makbuzunun fotoğrafı/tarama
Yanıtın metin gövdesine yazılan etkinleştirme seri anahtarı.

Bunu aldıktan sonra, isteğinizi işlemeye devam edebiliriz.

Durum güncellemesi;
Mesajlarına geri şunu yazdım;
Elimde oyunu satın alma tarihi ve seri anahtarı mevcut değil, satın aldığım için. Ama ilk e-mail, hesap oluşturma tarihi ve satın alma yerinin resmini verebilirim dedim. İlk e-posta'yı, ilk kullanıcı adımı (tabii değiştirilmiştir bu zamana kadar) ama öncekini verdim, hesabın oluşturma tarihi ve satın aldığım yerin ekran görüntüsünü verdim.
İstedikleri bilgi elinizde varsa gònderin siz olduğunu anlarlarsa şifre sıfırlama maili atacaklardır.Iyi akşamlar dilerim.

İstedikleri bilgi elinizde varsa gònderin siz olduğunu anlarlarsa şifre sıfırlama maili atacaklardır. Iyi akşamlar dilerim.

Dediğim gibi efendim e-postamı verdim, takma adımı verdim, hesabın oluşturulma tarihini de verdim bir de satın aldığım yerin ekran resmini verdim. Tekrardan teşekkürler tavsiyeleriniz için🙏

İstedikleri bilgi elinizde varsa gònderin siz olduğunu anlarlarsa şifre sıfırlama maili atacaklardır. Iyi akşamlar dilerim.

Efendim son durum bu fotoğraflar bunlar ne demek oluyor?

Fotoğraflar

Aa hocam pardon pardon 1 ve 3'üncü fotoğraflardaki başka bir şeymiş sanırım pardon. 2. fotoğraf'ı anlamadım?

Dosya Ekleri

• F8297A8F-43A0-458D-8806-E3DBAF1D8446.jpeg
    F8297A8F-43A0-458D-8806-E3DBAF1D8446.jpeg
    89,1 KB · Görüntüleme: 110
  • 438C802A-37C1-48D7-A2E0-9767E6BC01C2.jpeg
    438C802A-37C1-48D7-A2E0-9767E6BC01C2.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 113
  • 44BF8CDD-1C34-4DBC-A6E2-60E532B9FCD5.jpeg
    44BF8CDD-1C34-4DBC-A6E2-60E532B9FCD5.jpeg
    156,1 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:
Dediğim gibi efendim e-postamı verdim, takma adımı verdim, hesabın oluşturulma tarihini de verdim bir de satın aldığım yerin ekran resmini verdim. Tekrardan teşekkürler tavsiyeleriniz için🙏

Efendim son durum bu fotoğraflar bunlar ne demek oluyor?

Fotoğraflar

Aa hocam pardon pardon 1 ve 3'üncü fotoğraflardaki başka bir şeymiş sanırım pardon. 2. fotoğraf'ı anlamadım?
Kusura bakmayın uzun yoldan geldim.Şimdi hesaba girebiliyor musunuz düzeldi mi?

@meehmet_emin şu an aynı sorunu bende yaşıyorum nisanda falan oldu o zaman pek bilgili olmadığım için hesap çalındıktan sonra çalınan hesabın ilk e postasıyla aynı başka bir hesap açtım ama çalınan hesabın şimdiki email ini biliyorum ve Rockstars'a çalınan hesabın şimdiki e postasıyla ticket açtım açıklamaya ise kendi e postama geri dönüş yapmalarını istedim 1 hafta geçti çalan kişi satmıyor RDR 2 oynuyor GTA 5'i Steam'den RDR 2'i Epic'den aldım bilgisayara format attığım içinde otomatik giriş kapatıldı şifre değiştirmek istediğimde ise bu hesap kara listeye alınmıştır diyor ve hesap büyük bir ihtimalle GTA Online oynarken oldu

@meehmet_emin şu an aynı sorunu bende yaşıyorum nisanda falan oldu o zaman pek bilgili olmadığım için hesap çalındıktan sonra çalınan hesabın ilk e postasıyla aynı başka bir hesap açtım ama çalınan hesabın şimdiki email ini biliyorum ve Rockstars'a çalınan hesabın şimdiki e postasıyla ticket açtım açıklamaya ise kendi e postama geri dönüş yapmalarını istedim 1 hafta geçti çalan kişi satmıyor RDR 2 oynuyor GTA 5'i Steam'den RDR 2'i Epic'den aldım bilgisayara format attığım içinde otomatik giriş kapatıldı şifre değiştirmek istediğimde ise bu hesap kara listeye alınmıştır diyor ve hesap büyük bir ihtimalle GTA Online oynarken oldu
Bende 2 aydır geri almaya çalışıyorum destekle bende iletişime geçtim oyunun dekontunu filan attım araştırdık ama hesabın size ait olduğunu doğrulayamadık dediler

Geri
Yukarı