GTA 5 Social Club sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Combine

Centipat
GTA 5'e giriş yapmaya çalıştığımda Social Club'a atıyor beni oradanda I'm not a robot a tıkladığımda ilk başta seçtirdi ama hata verdi ondan sonraki basışlarımda hiç seçdirmeden bu hatayı verdi.

1589582292661.png

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi günler.

Bende "I'm Not Robot" bölümünü yapamadığım olmuştu, kapat ve tekrar açarak bir daha dene.

Ben launcher'ı kapatıp tekrar girdim ve testi denedim. İnterneti kapayıp açmayıda deneyebilirsiniz.

Merhaba, DNS geçmişini temizle ve tekrar dene. Büyük ihtimalle kontrolü doğru yapmıyorsun. Ekranda istenen görseller tamamen bitmeden Verify butonuna basmamalısın, tıkladığında görsel gidiyor fakat yenileri geliyor tamamen kalmayana kadar devam et.

Benim arkadaşım şimdi söyledi epic bir tweet yayınlamış bir hata varmış Social Club'da ama o sorun bu sorun mudur bilemem.
1589582892961.png

Merhaba, DNS geçmişini temizle ve tekrar dene. Büyük ihtimalle kontrolü doğru yapmıyorsun. Ekranda istenen görseller tamamen bitmeden verify butonuna basmamalısın, tıkladığında görsel gidiyor fakat yenileri geliyor tamamen kalmayana kadar devam et.

Nasıl temizleyebilirim ve bir sorun oluştururmu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı