GTA 5 Son Güncellemeden Sonra Hata

Lactuca Sativa

Kilopat
Arkadaşlar 2 gün önce 2GB civarında bir güncelleme geldi. Güncellemeden önce sorunsuz oynuyordum. Ancak şimdi oyun yükleme ekranında bir anda kapanıp görseldeki hatayı alıyorum. DLL olaylarını, ekran kartını sürücüsünü güncellemeyi, kaldırıp tekrar kurmayı ve oyun dosyalarını doğrulamayı denedim ancak işe yaramadı. Türkçe Yama yüklü, alakası olabilir mi bilmiyorum. Social Club ile giriyorum bu arada Steam ile değil.

Oyunu kuralı çok olmadı yani kurduğum zamandan itibaren hiç güncelleme yapılmadı.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 69
Safe Mode ile başlatmayı dene eğer açılırsa grafik ayarlarını düşürüp oyunu kapatıp tekrar aç (Ekran kartı vb. şeyleri de güncelle). Eğer düzelmez ise birkaç dosyayı silip dosyaları doğrula. En olmadı sil ve tekrar yükle. Gelen güncelleme ile zaten sorunlar yaşandı dün akşam saat 10'dan itibaren sabaha kadar 3-4 kez sunucular çöktü. Ama bu sorunun onun ile alakalı olduğunu sanmıyorum.

Arkadaşlar 2 gün önce 2GB civarında bir güncelleme geldi. Güncellemeden önce sorunsuz oynuyordum. Ancak şimdi oyun yükleme ekranında bir anda kapanıp görseldeki hatayı alıyorum. DLL olaylarını, ekran kartını sürücüsünü güncellemeyi, kaldırıp tekrar kurmayı ve oyun dosyalarını doğrulamayı denedim ancak işe yaramadı. Türkçe Yama yüklü, alakası olabilir mi bilmiyorum. Social Club ile giriyorum bu arada Steam ile değil.

Oyunu kuralı çok olmadı yani kurduğum zamandan itibaren hiç güncelleme yapılmadı.
Bu hatayı sadece bazen gta'yı alt f4 ile kapattığım zaman alıyorum o da bazen her zaman da değil yani sorun bence basit bir sorun ve kendiliğinden düzelebilir.

Safe Mode ile başlatmayı dene eğer açılırsa grafik ayarlarını düşürüp oyunu kapatıp tekrar aç (Ekran kartı vb. şeyleri de güncelle). Eğer düzelmez ise birkaç dosyayı silip dosyaları doğrula. En olmadı sil ve tekrar yükle. Gelen güncelleme ile zaten sorunlar yaşandı dün akşam saat 10'dan itibaren sabaha kadar 3-4 kez sunucular çöktü. Ama bu sorunun onun ile alakalı olduğunu sanmıyorum.
Güvenli Mod ile denemiştim ancak yine aynı hatayı verdi. 90GB da hani 700KB'lık bir internet kullanan birisi için sil ve tekrar yükle işlemiyor.

Arkadaşlar halletim. Oyunun klasöründeki mods klasörünün adını değiştirmem yeterli oldu. Eğer TR Yamayı Technogame'den indirdiyseniz siz de uygulayın.
Yama olduğunu ilk başta söyleseydiniz aslında sorunu biraz daha hızlı çözebilirdik ama sorun çözüldü mü? Çözüldü biz orasına bakalım. İyi oyunlar dilerim. 😇

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı