Sürprizbozan GTA 5 Soyguncu Görevi Yok

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eymen9282

Centipat
Daha fazla  
Bu konuda spoiler olduğu için sürprizbozan yaptım. GTA 5'te en son soygun yapmak için kuyumcuya gittim, fotoğraflarını falan çektim sonra soygun görevi nerede bulamadım.

Bir görevde 4 kapılı bir arabayı ıssız bir yere park ediyordun bu o görev mi unuttum ama sen bir dene istersen.
Evet, hocam. yalnız, 3 araba olcak o ve o arabaların lokasyonları Lester tarafından bize e-posta üzerinden atılmış durumda.

Son düzenleme:
Bu konuda spoiler olduğu için sürprizbozan yaptım. GTA 5'te en son soygun yapmak için kuyumcuya gittim, fotoğraflarını falan çektim sonra soygun görevi nerede bulamadım.

Haritada hareket eden heist setuplar olması gerek. Diğer arkadaşların dediği araba park etme olayı o sonradan olan bir görev.

Şu anda oyuna bakamıyorum ama yarın bakacağım olmazsa fotoğrafını gösteririm e postanın bir de bu bahsettiğiniz şey haritada gözükmeli mi?

Benim hatırladığım mail gelmiyordu sağ üsten mesaj geliyordu bende haritanın solundaki uzun sahile koymuştum hem orada çok garip bir şey ile karşılaştım sürpriz denilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı