GTA 5 Steam

GökhanKABİL

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Steam'dan GTA 5 almaya karar verdim. Ancak 160 lira bana biraz pahalı geldi. Bazı sitelerde ucuz diyorlar, Steam Key veriyolarmış. Var mı hiç bildiginiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, elimde kendimin kullandığı Social Club hesabı var. 3 yıldır ben de konuya göz atmak istersen imzamdan ulaşabilirsin. Çok uygun fiyata bırakıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Steam'dan GTA 5 almaya karar verdim. Ancak 160 lira bana biraz pahalı geldi. Bazı sitelerde ucuz diyorlar, Steam Key veriyolarmış. Var mı hiç bildiginiz?
Dostum artık 160 TL alınmaz. Grand Theft Auto 5 Rockstar ürününü Global Game mağazasından Satın Al! | GameSatış burdaki link üzerinden 86 TL'ye alabilirsin. Fakat Steam olarak değil Rockstar Launcher üzerinden kullanabileceğin bir Key veriyor. Rockstar Launcherdan almanı öneririm. Oyuna erişmek çok daha kolay oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı