GTA 5 Steam'de ne zaman indirime girer?

Claw_76

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTA 5 almak istiyorum Steam'e, ama şu an 15 dolar. Ne zaman geri indirimle 9.20 dolar olur? Tahminlerinizi bekliyorum.

Epic Games'de zaten indirimde 180 TL falan aslında çoğu insanın Steam takıntısı var fakat bana çok saçma geliyor neden 80 TL daha fazladan verirsinki.
Çünkü steami sadece oyun oynayıp kapatmak için değil, arkadaşlarıyla mesajlaşmak, aktivite sayfasında her oyun alan arkadaşına laf atmak, topluluk pazarında eşya alıp satmak, kısacası steamin sadece kütüphanesini değil "community" kısmı için de kullanan büyük bir kesim var.

GTA 5'in indirimli hâli 15 dolar, büyük ihtimal indirim oranını hatalı girip sonra düzelttiler(%77>%63).

Çünkü Steam'i sadece oyun oynayıp kapatmak için değil, arkadaşlarıyla mesajlaşmak, aktivite sayfasında her oyun alan arkadaşına laf atmak, topluluk pazarında eşya alıp satmak, kısacası Steam'in sadece kütüphanesini değil "community" kısmı için de kullanan büyük bir kesim var.

Steam daha iyi bir platform zaten fakat pahalı. Daha birkaç ay önce 18 TL olan oyunun fiyatı şu an 10 dolar yani 290 TL 💀

Geri
Yukarı