GTA 5 story mod halen oynanır mı?

ysfakbyr06

Hectopat
Epic Games üzerinden GTA 5 oynuyordum. Oyunun ilerlemesi silinmiş. En baştan başlattı oyun. Bir daha baştan oynamak canım istemiyor. Online moda mı gireyim?

İnternetten bulunduğunuz yerin kayıt dosyası indirebilirsiniz böylece hikayede kaldığınız yerde devam edebilirsiniz. Yine de buna en iyi siz karar verebilirsiniz, ben olsam uğraşmazdım, daha sonra baştan başlardım.

Çevrim içi modu hâlâ daha canlı, denenebilir.

Ben hikayesini geçerek oynamıştım birkaç sene önce. Şu an sıkılıp en baştan başladım ve %55lerdeyim. Hikayeli zevkli oluyor da hikayesine bakmadan oynayacaksanız Online'daki heistler daha kaliteli.

Oynadığım zamandan mı kaynaklı yoksa hikâyesine bir türlü dahil olamamdan mı kaynaklı bilmiyorum ama 3 karakteri oynayıp sürekli aralarında yer değiştirmek çok canımı sıkmıştı. Silmiştim yerim yok diye. Yakın tarihte de yüklemeyi düşünmüyorum.

Epic Games üzerinden GTA 5 oynuyordum. Oyunun ilerlemesi silinmiş. En baştan başlattı oyun. Bir daha baştan oynamak canım istemiyor. Online moda mı gireyim?
GTA online oynayacaksınız fivem tarzı deneyebilirsiniz online'de çok hileci var birisine ateş ettiğinizde sizi en az 20 kez öldürür zevkinizin içine eder.

GTA 5'i oynadım ama save dosyası silinmiş. Oyuna en baştan başlamak istemiyorum. Helikopterli görevlerden nefret ediyorum. Oyunu salayım mı mi yoksa en baştan başlayim mi?

En baştan başla işte ne olacak :)

Geri
Yukarı