Çözüldü GTA 5 story mode loading ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

NemesisKnight13

Decapat
Daha fazla  
Dün girebildiğim oyuna bugün sabah giremedim, YouTube üzerindeki tüm çözümleri denedim ayrıca oyunu sildim temiz kurulum yaptım hala aynı sorunu yaşıyorum. Oyun orijinal ve Steam'den satın aldım. Oyunun sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyorum.

Çözüm
Düşük bir ihtimal fakat Alt Tab atıldığında bekleme ekranı işlevini yerine getirmiyor ve sabit duruyor. Alt Tab'da bekliyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Yok Alt Tab yapmıyorum.

Sorunu çözdüm, o kadar saçma bir sebepki, benim gibi farklı farklı savelerde oynayanlar varsa onlardabilir belki. Eğer saveleri farklı oynuyorsanız ve sizin Rockstar Cloud saveinizde önceki save duruyorsa oyuna doğal olarak girmiyor çünkü Cloud save başka gösteriyor, local save başka gösteriyor. Rockstar Games launcerdan Cloud savei off yapınca sorun düzeldi.
Dün girebildiğim oyuna bugün sabah giremedim, YouTube üzerindeki tüm çözümleri denedim ayrıca oyunu sildim temiz kurulum yaptım hala aynı sorunu yaşıyorum. Oyun orijinal ve Steam'den satın aldım. Oyunun sistem gereksinimlerini fazlasıyla karşılıyorum.

HDD'de ya da SSD'de bile bayağı bekletiyor beklemeyi denediniz mi?

Hocam bende Online moda girerken yaklaşık 10 dakika bekledim girmedi çık gir yaptım yine girmedi. Sanırım oyunda bir sıkıntı var. Ama Story Mode'a girebiliyordum o yüzden sizde sıkıntı var gibi.

Şu anda kurulu olan GTA dosyalarında hiçbir yabancı dosya yok.Hepsi temiz dosyalar.
Düşük bir ihtimal fakat alt tab atıldığında bekleme ekranı işlevini yerine getirmiyor ve sabit duruyor. Alt tabda bekliyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Düşük bir ihtimal fakat Alt Tab atıldığında bekleme ekranı işlevini yerine getirmiyor ve sabit duruyor. Alt Tab'da bekliyorsanız ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Yok Alt Tab yapmıyorum.

Sorunu çözdüm, o kadar saçma bir sebepki, benim gibi farklı farklı savelerde oynayanlar varsa onlardabilir belki. Eğer saveleri farklı oynuyorsanız ve sizin Rockstar Cloud saveinizde önceki save duruyorsa oyuna doğal olarak girmiyor çünkü Cloud save başka gösteriyor, local save başka gösteriyor. Rockstar Games launcerdan Cloud savei off yapınca sorun düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı