GTA 5 sürekli arka planda çalışıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Kasatra

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 arka planda sürekli olarak çalışıyor. CPU ve bellek yük biniyor ve oyunu tekrar açamıyorum. Görev yöneticisinde kapatmaya çalışıyorum işlem tamamlanmadı yazıyor çözümü nedir? Oyun Epic Games'te.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    326,4 KB · Görüntüleme: 101
@Kasatra
Logitech G Hub yazılımını kullanıyor musunuz? İlginçtir ki birçok kişi GTA V'i kapattıktan sonra aynı sizinki gibi görev yöneticisinde çalıştığını fark etmiş ve rastgele Logitech G Hub'u kapatmayı denemişler, çözülmüş. Yani GTA V de kapanmış.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Arkadaşlar GTA 5 arka planda sürekli olarak çalışıyor. CPU ve bellek yük biniyor ve oyunu tekrar açamıyorum. Görev yöneticisinde kapatmaya çalışıyorum işlem tamamlanmadı yazıyor çözümü nedir? Oyun Epic Games'te.
Sanırsam windowsun erken erişimindesiniz veya orjinal windows kullanmıyorsunuz ondan dolayı çalışmıyor olabilir zaten genelde gta5 kapatsanız arkada çalışıyor görev yöneticisinden kapatıyoruz büyük ihtimal windowstan.

Windows sürümüm bu şekilde

@Kasatra
Logitech G Hub yazılımını kullanıyor musunuz? İlginçtir ki birçok kişi GTA V'i kapattıktan sonra aynı sizinki gibi görev yöneticisinde çalıştığını fark etmiş ve rastgele Logitech G Hub'u kapatmayı denemişler, çözülmüş. Yani GTA V de kapanmış.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok Logitech yazılımını kullanmıyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    294,2 KB · Görüntüleme: 51
Yok Logitech yazılımını kullanmıyorum.

Bu problem yaşanırken Görev Yöneticisi'nde çalışan gördüğünüz veya sizin sürekli kullandığınız bir program var mı? Logitech yazılımını bu yüzden sormuştum, oyun kapansa bile oyun ile ilişkisi olan bazı yazılımlar sebebiyle arkaplanda çalışmaya devam edebiliyor. O programları bir kontrol edin, Logitech yoksa bile başka bir program kapanmasını engelliyor olabilir oyunun.

Ayrıca, bazıları da oyunu Fullscreen yapamıyormuş, onu çözdüklerinde problem kalmamış. Siz Fullscreen yapabiliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı