Çözüldü GTA 5 Sürekli Güncelleme Yapma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tabii ki.

Başlat+Çalıştır+"Regedit" yazıyoruz ve tamam deyip giriyoruz.
(HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V)
Bu klasör satırlarını giriş yapıyoruz. Sonra GTA'nın yüklü olduğu konum satırını gösteriyor bize D: Veya C: Diye gösteriyordur. O satıra çift tıklayıp GTA klasörünün içine girdiğimiz zaman yukarıda adres satırını kopyalayıp oraya yapıştırıyoruz ve sorun çözülüyor. GTA 5'in kurulu olduğu klasörün ismi Türkçe karakter içermemesi lazımmış. Ben bu yöntemle çözdüm.
Tabii ki.

Bu klasör satırlarını giriş yapıyoruz. Sonra GTA'nın yüklü olduğu konum satırını gösteriyor bize D: Veya C: Diye gösteriyordur. O satıra çift tıklayıp GTA klasörünün içine girdiğimiz zaman yukarıda adres satırını kopyalayıp oraya yapıştırıyoruz ve sorun çözülüyor. GTA 5'in kurulu olduğu klasörün ismi Türkçe karakter içermemesi lazımmış. Ben bu yöntemle çözdüm.

Çözüm
Tabii ki.

Bu tam olarak nasıl yapılıyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı