GTA 5 sürekli güncelleme yapıyor

Zaliel

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5'e giriyorum 714.01 mb'lık bir güncelleme yapıyor. Tam bitecekken code 216 hatası veriyor retry dediğimde Grand Theft Auto V ready to play diyor tamam oynuyorum. Biraz kapatıp tekrar açtığımda yine 714.01 MB'lık güncelleme AKK ile çok zor oluyor. (Oyun klasöründe .part .hash gibi hiç bir dosya yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar, dün DgR'den aldığım CD'li GTA 5'i kurup, 9 GB ek indirmeyi yaptım. Sonra oyun açıldı biraz oynadıktan sonra kapattım ve bugün yine oyunu açtığımda 3,97 ek indirme istedi. Bu önceden de oluyordu. Yani oyuna her girdiğimde 3,97 ek indirme isteyecek. Çözümü olan var mı? Ve şimdiden teşekkürler.

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar, dün DgR'den aldığım CD'li GTA 5'i kurup, 9 GB ek indirmeyi yaptım. Sonra oyun açıldı biraz oynadıktan sonra kapattım ve bugün yine oyunu açtığımda 3,97 ek indirme istedi. Bu önceden de oluyordu. Yani oyuna her girdiğimde 3,97 ek indirme isteyecek. Çözümü olan var mı? Ve şimdiden teşekkürler.
Bence bir daha olmaz, benim de ilk birkaç oynayışımda başıma gelmişti, ne indiriyor olabilir ki?

Social club profilim üzerinden GTA V'i indirdim. 68 küsür GB olan oyunu sorunsuz bir şekilde indirdim ve kurdum ve oyuna girdim. Buraya kadar herhangi bir problem olmadı. Ama bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra ve tekrar GTA V'i çalıştırdıktan sonra Social Club otomatik olarak 718 MB boyutunda bir güncelleme indiriyor. İndirme işlemi bittikten sonra oyun tekrar sorunsuz bir şekilde açılıyor. 4 gündür böyle bir sorunum var. Bazı zamanlar bilgisayarı kapatmaya bile gerek kalmıyor, sadece oyundan çıkış yapıp tekrar girmeye çalıştığım zaman yine 718 MB boyutunda bir güncelleme indiriyor.

Biraz araştırdım, bazı forumlarda x64a.rpf, x64b.rpf dosyalarıyla alakalı çözüm yolları vardı. Ama 718 MB boyutunda herhangi bir .rpf dosyası bulamadım yani işime yaramadı. Tekrarda 68 GB indirmek istemiyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar bir yardım eli uzatsa?

NOT: Oyunun 191 MB boyutunda ki kurulum dosyasını indirip onarım yapmayı denedim, oyunun hedef kısmının sonuna "-verify" yazıp girmeyi denedim, çözüm olmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı