GTA 5 "Switch your Social Club account" hatası

ulubeyyb

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, lütfen yardımcı olur musunuz? Şimdi olayı anlatıyorum.

Steam hesabım (chiewein0) GTA 5'de perma ban yedi. Bunun üzerine Epic Games'den GTA 5'i tekrar indirip açtım ve yeni bir Social hesabı kurarak Online oynamak istedim. Ancak yeni bir hesap kurduğum sırada beni yeni kurduğum hesaba değil de, eski Steam hesabımdaki banlanan hesaba yönlendiriyor. Yani eski hesabımı açmak için oyun beni zorluyor. GTA 5 Online'da perma ban yedi bu Steam hesabımdaki.

sssss.png

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yeni PC'm gelecek iki gün sonra. Onda düzelir mi?

Daha önce Epic hesabındaki GTA V'i Steam hesabına bağlı olan Social Club hesabına mı bağladın?
Daha önce hiç Epic de GTA V oynamayı denemedim ki. Bu ilk olacak.

Ayrıca Rockstar'ın programından hesabıma giriş yapmaya çalışıyorum. Social oluyor o da sanırım.
@ulubeyyb Rockstar onun bağlantısı çözebiliyor ama bir daha bağlayamazsın yani bir daha o hesaptan GTA oynayamazsın.
Nasıl yani? Biraz daha açıklayıcı anlatır mısınız? Şimdi ben bu Epic hesabımdan ilk defa GTA 5 oynamaya çalışıyorum ve steam hesabımdaki hesap ile tamamen bağımsız olduğunu düşünüyorum.

Daha önce hiç Epic de GTA V oynamayı denemedim ki. Bu ilk olacak.

Ayrıca Rockstar'ın programından hesabıma giriş yapmaya çalışıyorum. Social oluyor o da sanırım.

Nasıl yani? Biraz daha açıklayıcı anlatır mısınız? Şimdi ben bu Epic hesabımdan ilk defa GTA 5 oynamaya çalışıyorum ve Steam hesabımdaki hesap ile tamamen bağımsız olduğunu düşünüyorum.

Sen Steam hesabınla Epic hesabını bağlamışsın o bağlantıyı kaldırırsan rockstara yazıp bir daha bağlayamazsın bir daha da Social Club hesabı bağlayamazsın.

Nasıl yani? Biraz daha açıklayıcı anlatır mısınız? Şimdi ben bu Epic hesabımdan ilk defa GTA 5 oynamaya çalışıyorum ve steam hesabımdaki hesap ile tamamen bağımsız olduğunu düşünüyorum.
R* Launcher'ı sildikten sonra temp'deki dosyalarını da sil. Ardından Gta V'i çalıştır. R* Launcher'ı yükledikten sonra tekrar giriş yapmayı dene.

Sen Steam hesabınla Epic hesabını bağlamışsın o bağlantıyı kaldırırsan rockstara yazıp bir daha bağlayamazsın bir daha da Social Club hesabı bağlayamazsın.
Epic hesabımdan baktım ancak Steam'a bağlı değil. Yani şimdi ben Epic hesabımdan asla GTA 5'e giremeyecek miyim?
R* Launcher'ı sildikten sonra temp'deki dosyalarını da sil. Ardından Gta V'i çalıştır. R* Launcher'ı yükledikten sonra tekrar giriş yapmayı dene.
Deneyeceğim birazdan.

Yeni konular

Geri
Yukarı