GTA 5 "Switch your Social Club account" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Dionisos

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Rtx 2060
İşlemci
Ryzen 5 3500x
Arkadaşlar, oyuna girerken "Switch your Social Club account" hatası alıyorum. Switch dediğim zaman 2. hesabıma giriyor ve Online'a sıfırdan başlıyorum. Ben ana hesabımdan Online'a nasıl girebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1669574022036.png

Evet çıkış yaptım ama yine aynı hatayı alıyorum cancel launch dersem oyuna giriş yapmıyor Switch account dersem hesap girme ekranına atıyor.

Oyunu Epic Games'den almissiniz. Epic'e bagli olan hesabi girmeniz gerekiyor.

Hocam merhaba ben arkadasimin Epic hesabnini ödünç alip GTA V'e RDR2 indirdim onun epğc hesabından çıkış yapıp kendi hesabımı geçince oyunlar acilmadi Rockstar'da play on Epic yaziyor kısayoldan oyuna girmeye çalışınca erişim reddediyor he bu arada başta yanlışlıkla benim Rockstar hesabını kuzenimin epicine linklemiştim sorun o mu eğer o ise linklemeyi nasıl iptal ederim teşekkürler.

Hocam merhaba ben arkadasimin Epic hesabnini ödünç alip GTA V'e RDR2 indirdim onun epğc hesabından çıkış yapıp kendi hesabımı geçince oyunlar acilmadi Rockstar'da play on Epic yaziyor kısayoldan oyuna girmeye çalışınca erişim reddediyor he bu arada başta yanlışlıkla benim Rockstar hesabını kuzenimin epicine linklemiştim sorun o mu eğer o ise linklemeyi nasıl iptal ederim teşekkürler.

Merhaba arkadaşından ödünç alıp yüklemişsin oyunları fakat kendi Epic Games hesabında o oyunlar olmadığı sürece erişim sağlayamazsın ya da arkadaşının hesapları ile giriş yapacaksın (Epic Games+Social Club)
Yanlış bağladığın hesabı ise Rockstar Games ile iletişime geçmen gerekiyor tabii bağlantıyı kaldırıyorlarsa.

Geri
Yukarı