GTA 5 tam ekran olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
AMD Radeon R7 M440
Anakart
05VRRG A00
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-7500U CPU @ 2.70GHz 2.90 GH
İyi sosyaller. Bugün bilgisayarımda GTA 5'i açtıktan sonra, daha on/offline ekranı gelmeden pencere modunda açıldı. Ekran geldikten sonra "settings" menüsüne girdikten sonra "Graphics" kısmına geldim. Buradan "windowed" seçeneğini "fullscreen"e getirdim. Bunu yaparken çözünürlüğü değiştirmedim. Birçok kez alt+enter yaptım ama oyun, tam ekran moduna geçecekken tekrar pencere moduna geri dönüyor. Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Nasıl çözebilirim?

İyi sosyaller. Bugün bilgisayarımda GTA 5'i açtıktan sonra, daha on/offline ekranı gelmeden pencere modunda açıldı. Ekran geldikten sonra "settings" menüsüne girdikten sonra "Graphics" kısmına geldim. Buradan "windowed" seçeneğini "fullscreen"e getirdim. Bunu yaparken çözünürlüğü değiştirmedim. Birçok kez alt+enter yaptım ama oyun, tam ekran moduna geçecekken tekrar pencere moduna geri dönüyor. Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Nasıl çözebilirim?

Açılışta pencere modunda açılması normal bende de pencere modunda açılıyor sonra tam ekrana çekiyorum ayarlardan ayarlasamda bir etki etmiyor oyuna.

İyi Sosyaller. Bugün bilgisayarımda GTA 5'i açtıktan sonra, daha on/offline ekranı gelmeden pencere modunda açıldı. Ekran geldikten sonra "settings" menüsüne girdikten sonra "Graphics" kısmına geldim. Buradan "windowed" seçeneğini "fullscreen"e getirdim. Bunu yaparken çözünürlüğü değiştirmedim. Birçok kez alt+enter yaptım ama oyun, tam ekran moduna geçecekken tekrar pencere moduna geri dönüyor. Daha önce böyle bir sorunla hiç karşılaşmamıştım. Nasıl çözebilirim?

Alt+Enter yapmayı denediniz mi?

Geri
Yukarı