GTA 5 tüm görevler nasıl bitirilir?

Merhaba Steam'dan almış olduğum GTA 5'i nasıl tüm görevlerini bitmiş hale getirebilirim. Veya bunu yaparsam ban yer miyim?
Bunun nasıl yapılacağını bilen arkadaşlar yardım ederbilir mi? Teşekkürler...

Ban yemezsin ve tam bitmiş Save dosyası indirip GTA'nın Save ine atman gerekiyor.

Ben öylesine arabaya falan binip takılmak istiyorum. Soruma cevap vermeyecekseniz yorumlarınızı kendinize saklayın !
Neden kızgın işareti atıyorsunuz ki bur da online oynamayacağım story mod da oynayacağım.

Ben öylesine arabaya falan binip takılmak istiyorum. Soruma cevap vermeyecekseniz yorumlarınızı kendinize saklayın !
Neden kızgın işareti atıyorsunuz ki bur da online oynamayacağım story mod da oynayacağım.
Güvenilirliğini bilemem.

Gerçekten gereksiz tepki vermişsiniz. Herkes oyunun hikayesini oynamak zorunda diye bir kaide yok. Neyden zevk alıyorsa onu yapabilir. Eleştirip gereksiz fikir belirtmek yerine lütfen yardımcı olalım. Soruya gelecek olursak internetten mod sitelerinden veyahut forumlardan bitirilmiş kayıt dosyası inidirip gerekli konuma atarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı