GTA 5 Türkçe dil sorunu

Mr.Akkus

Decapat
Vatan'dan PS4 için GTA 5 aldım ve orada çalışan adam CD'nin kutusunu okuttu. İngilizce-Türkçe dil desteği dedi ben de tamam dedim. Eve geldim CD'yi konsola taktım oyunu yükledi ama internetten 35GB olan indirmeyi yapmadım. Neyse sonra oyun giriş ekranında dil seçeneklerinde Türkçe yok. Nasıl Türkçe yapacağım? Şu an 35 GB olan indirmeyi yapıyorum ve saatler günler sürecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan PS4 için GTA 5 aldım ve orada çalışan adam CD'nin kutusunu okuttu. İngilizce-Türkçe dil desteği dedi ben de tamam dedim. Eve geldim CD'yi konsola taktım oyunu yükledi ama internetten 35GB olan indirmeyi yapmadım. Neyse sonra oyun giriş ekranında dil seçeneklerinde Türkçe yok. Nasıl Türkçe yapacağım? Şu an 35 GB olan indirmeyi yapıyorum ve saatler günler sürecek.

Türkçe oyunda yok... Kırma işlemi yaparsan Türkçe ekleyebilirsin ama GTA 5 PS4 için Türkçe yama çıkamadı...

Türkçe oyunda yok... Kırma işlemi yaparsan Türkçe ekleyebilirsin ama GTA 5 PS4 için Türkçe yama çıkamadı...
O zaman kandırıldın desene ve bende gözümle gördüm yani CD nin barkodunu okuttu orda İngilizce-Türkçe yazıyordu ve vatanın sitesinde de yazıyor İngilizce Türkçe diye neden yalan söylerler ki şimdi şikayet etsem ben haklıyım. Bide bu 1.37 sürümü ne alaka 35 GB dosya indiriyorum 2 saattir anca 6gb indi daha

O zaman kandırıldın desene ve bende gözümle gördüm yani CD'nin barkodunu okuttu orada İngilizce-Türkçe yazıyordu ve Vatan'ın sitesinde de yazıyor İngilizce Türkçe diye neden yalan söylerler ki şimdi şikayet etsem ben haklıyım. Bir de bu 1.37 sürümü ne alaka 35 GB dosya indiriyorum 2 saattir anca 6 GB indi daha.

Ahh be hocam geçmiş olsun... :(

Yok hocam güncelleme ile gelmiyor. Benim son sürüm PS4 de Türkçe yok. Oyunu iade edin.
Teşekkür ederim indirmeyi de durduruyprum o halde boşuna indirmeyeyim ve şikayet edicem vatanı belki tazminat falan alırım :)))
Hocam desteği yok ve gelmez artık maalesef. En iyisi daha yüklemeden iade etmek veya sahtecilikten şikayet etmek olur.
Nasıl şikayet ediyoruz biliyorsanız söyleyin cünkü şikayet edicem

Yeni konular

Geri
Yukarı