Çözüldü GTA 5 Türkçe yama kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozmo parker

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 Türkçe yama kuramıyorum. Ne denediysem olmadı, mods klasorude dahil her şeyi tekrar silip tekrar kurdum, tüm sürümleri tek tek denedim fakat hiçbir şekilde çalışmıyor hep aynı hatayı alıyorum. Çözümü nedir? Bilenler yazabilirse çok sevinirim.

Not: Oyunu daha önceden korsan indirip aynı siteden yamayı aynı şekilde indirip kurmuştum ve olmuştu. Fakat oyunu uzun zaman önce silip şu anda Epic Games üzerinden tekrar indirdim. Bu sefer olmuyor, bununla bir alakası var mı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    37,1 KB · Görüntüleme: 44
Çözüm
Open IV ile Türkçe yamayı kurmadıgın için hata alıyorsun. Netten videosuna bakabilirsin iyi haftalar.

Onunla bir alakası yokmuş, ben salak gibi yanlış dosyayı seçiyormuşum yamayı kurması için. Dosya konumunu gösterdiğimde hata da vermediği için anlamamıştım ama çözdüm bir şekilde.
Open IV ile Türkçe yamayı kurmadıgın için hata alıyorsun. Netten videosuna bakabilirsin iyi haftalar.

Onunla bir alakası yokmuş, ben salak gibi yanlış dosyayı seçiyormuşum yamayı kurması için. Dosya konumunu gösterdiğimde hata da vermediği için anlamamıştım ama çözdüm bir şekilde.

Çözüm

Geri
Yukarı