Çözüldü GTA 5 Türkçe yama kurulumunda kurulum hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

psikolojik deli

Hectopat
Daha fazla  
Open IV üzerinden GTA 5 TR yama yaptım sorunsuzca oynuyordum dün oyuna gelen güncellemeyle hikaye moduna girememeye başladı ben de önce yamayı sildim sonra da oyunu kaldırdım, sonra tekrar yükledim tekrar yamayı kurmayı denedim ama şu hatayı alıyorum:
(Oyunu Epic Games üzerinden oynuyorum)

Dosya Ekleri

• gtaa.PNG
    gtaa.PNG
    77,4 KB · Görüntüleme: 1.572
  • gtaaaa.PNG
    gtaaaa.PNG
    91,2 KB · Görüntüleme: 1.345
Çözüm
Geçenlerde GTA 5 Online için içerik güncellemesi geldiğinden eski Türkçe yama sürümü çalışmıyor. Yama sahibinin sitesinden yeni sürüm olan v1.7 sürümü indirip yüklemeye çalışırsanız sorun kalkacaktır.

1639871239948.png

1639871222759.png
Hocam sorunu çözdünüzmü?

Hocam sorunu çözdünüzmü?
Ben her iki sürümü indirmeme rağmen bu hatayı alıyorum.
Hocam halen çözemedim silip tekrar yükledim epic dosyaları doğruladım ama hata veriyor eski versiyon bir tr yama kurmayı deneyeceğim gerekirse crack bir eski versiyon bulup indirir denerim en azından sorunu görürüm. Şimdilik epic mlsf ingilizce online zor oluyor ama yapacak birşey yok.

Hocam halen çözemedim silip tekrar yükledim epic dosyaları doğruladım ama hata veriyor eski versiyon bir tr yama kurmayı deneyeceğim gerekirse crack bir eski versiyon bulup indirir denerim en azından sorunu görürüm. Şimdilik epic mlsf ingilizce online zor oluyor ama yapacak birşey yok.
Hocam ben sorunu çözdüm.Türkçe yamanın 'v1.8 sürüm' yaması var internette onu indirip rahatlıkla girebilirsiniz.

Arkadaşlar bende de yama çalışmadı en başlarda ama tüm sürümleri tek tek deneyince 1.6'nın uyumlu olduğunu gördüm 2 satır aşağıda verdiğim siteye girip aşağılara inip güncelleme geçmişine bakarsanız 1.0'dan 1.8'e kadar sürümler var hepsini deneyin elbet biri çalışır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    100,9 KB · Görüntüleme: 35
Arkadaşlar bende de yama çalışmadı en başlarda ama tüm sürümleri tek tek deneyince 1.6'nın uyumlu olduğunu gördüm 2 satır aşağıda verdiğim siteye girip aşağılara inip güncelleme geçmişine bakarsanız 1.0'dan 1.8'e kadar sürümler var hepsini deneyin elbet biri çalışır.
Hocam çok teşekkürler <3

Yeni konular

Geri
Yukarı