GTA 5 ucuza nereden bulunur?

Tanımadığın etmediğin bilinmeyen bir yerden bir şey alma Steam'de 75 lira zaten daha yükselmez diye düşünüyorum biraz daha bekle paran yoksa 50-60 verenlere gitme işini sağlama al ilkçilerede boş ver etraf dolandırıcı dolu.

Hocam ben Steam'deki CS:GO skinlerimi satarak alacağım. Toplam bütçem 100 TL ben arkadaşımla beraber hikayeli mod veya RP serverlarında gezmeyi düşünüyorduk yani emin misiniz sadece Online oynandığına Premium Edition'un.

Online bir eklenti değil. Her şekilde geliyor. Bu sürümün size fayfası var Online'da. Oyuna başlarken 0 para ile başlamıyorsunuz. Bir bakiye veriyor size daha rahat ekipman vs. alabiliyorsunuz. Şimdi Steam'den baktım. Sadece GTA 5'i alma şansınız yok zaten. Bu sürüm hariç satılmıyor gibi görünüyor. (hikaye ve Online her şekilde geliyor.)

Online bir eklenti değil. Her şekilde geliyor. Bu sürümün size fayfası var Online'da. Oyuna başlarken 0 para ile başlamıyorsunuz. Bir bakiye veriyor size daha rahat ekipman vs. alabiliyorsunuz. Şimdi Steam'den baktım. Sadece GTA 5'i alma şansınız yok zaten. Bu sürüm hariç satılmıyor gibi görünüyor. (hikaye ve Online her şekilde geliyor.)

Hocam paketin içinde hem GTA 5 hemde suçlu başlama paketi diye bir ürün var ve normal GTA 5'den daha az fiyata geliyor eğer yanlışım varsa düzeltebilirsin.

Epic Games hesabı stoklayanlar 10 TL'ye satıyor hesapları alabilirsin onlardan. Diğer türlü dediğin kaynaklardan daha ucuza alman mümkün değil.

Hocam paketin içinde hem GTA 5 hem de suçlu başlama paketi diye bir ürün var ve normal GTA 5'den daha az fiyata geliyor eğer yanlışım varsa düzeltebilirsin.

Hocam kendi aldığım paket biliyorum. Normal oyunu ve Online için bir bakiye alıyorsunuz. Normal GTA 5 zaten satılmıyor? Zaten fiyatı gayet ucuz yanlış ürünü alırsanız iade edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı