Gta 5 Ucuzlar mı ?

• Konuyu başlatan PcT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B

PcT

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese.Gta 5 almayı planlıyorum steam üzerinden fakat şu an ön sipariş olduğu için 180 TL gibi bir fiyatı var. Oyun çıktığı zaman fiyatı düşer mi? Düşerse ne kadar? Teşekkürler.

Hocam biz Steam'de veya Rockstar bünyesinde mi çalışıyoruz? Bu tür sorularla açılan konulara anlam veremiyorum cidden. Oyunun fiyatı bu yıl içinde çok fazla düşmez, belki yıl içerisinde Steam'in yaptığı büyük indirimlerde %25'i görebilir oda belki. Oyunun fiyatı 3-4 seneye kadar ciddi oranda düşer oda ayrı.

Düşmez kardeşim zaten düşmesine gerek yok mesela ben GMG'den 85 liraya aldım şu andada bi voucher var sitede sanırım %22'lik gir o kodu 90 lira civarına gelicektir. Zaten 90 liradan aşşağıya 1 seneden önce inecek bir oyun değil.

Düşer kardeş 3 senelik oyuna 200 lira bayılma bence Rockstar'ın yaptığı ayıbı ayıpla karşılamamak lazım.
Ama farklı sitelerden alabilirsin daha ucuza biraz araştırman lazım.

Steam yaz indirimini bekle, çok bir düşüş olmaz ama bekle, mevcut fiyatı oldukça fazla.

Hocam gelecekten geliyorum GTA 5 şu an ücretsiz. Her ne kadar aradan neredeyse 6 sene geçmiş olsa da belki bir umut almamışsınızdır. Haberiniz olsun diye söyledim. :D Bunu göreceğinizi bile hiç sanmıyorum ama neyse. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı