GTA 5 videodaki grafik modu nedir?

Ynka

Hectopat
Merhaba bir YouTuber arkadaşın videosundaki mod aşırı dikkatimi çekti. Bilen var mı? Adama sordum ama cevap yazmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video da fazla detay yoktur ama açıklamada linkleri mevcut dediğin mod, la Revo 2.0 grafik modudur. Link içinde Türkçe trainerde mevcuttur kendi cevirdigim. Inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Grafik modunu sormuş.
Redux'u biraz ayarlamış olabilir.

Redux değil reis ya Redux moduyla 400 saat oynadım re shade ayarlarıyla falanda uğraştım bu görüntüyü elde etmek imkansız Redux oyunu renklendiriyor zaten bu daha gerçekçi daha koyu bir mod.
Video da fazla detay yoktur ama açıklamada linkleri mevcut dediğin mod, la Revo 2.0 grafik modudur. Link içinde Türkçe trainerde mevcuttur kendi cevirdigim. Inceleyebilirsiniz.

Dediğin Revo 2.0ı indiriyorum reis deneyeceğim teşekkür ederim.

Reis dediğin modu yükledim grafikler neredeyse hiç değişmedi.

Son düzenleme:
Eski mods klasorunu devre dışı birakarak temiz bir kurulum yaptığınızda bu sekilde bir oynayış goruntusune sahip olacaksiniz.
La Revo 2.0 olarak oiv paketlerini sırasıyla kurmanız gerekiyor.

Eski mods klasorunu devre dışı birakarak temiz bir kurulum yaptığınızda bu sekilde bir oynayış goruntusune sahip olacaksiniz.
La Revo 2.0 olarak oiv paketlerini sırasıyla kurmanız gerekiyor.

Vallahi dediğiniz gibi kurdum oyunun kendi halinin 1 tık bile üstünü alamadım bu videoda bu görüntüyü veren enb ve re shade.

Yanlış bir şey yapiyorsunuzdur. Veya oyun versionunuz eski. Grafik olayi videodaki enb olayını göstermedim grafik doku şehirsel olarak değişiklik yani. Videodaki şehir görüntüleri o moddaki istediginiz gibi ise dikkatli kurulum sağlayıniz. Tek link.

La Revo 2.0

Merhaba bir YouTuber arkadaşın videosundaki mod aşırı dikkatimi çekti. Bilen var mı? Adama sordum ama cevap yazmadı.

Grafik Modu: "Nve + QuantV" reis YouTube'da kurulumu var, araştırıp kurabilirsin, iyi oyunlar.

Geri
Yukarı