GTA 5 vs NBA 2K19

Çok farklı oyunlar, karşılaştırma yapamayız. Daha çok senin zevkin önemli. GTA 5'de arkadaşlarınla eğlenebilirsin, NBA 2K19'da daha rekabetçi bir ortam olur. Ben GTA 5 alırdım.

İkiside farklı tür oyunlar, oyunda geçireceğin süreler aynı olmayacaktır. Basit olarak en çok hangisini istiyorsan onu al. Tabi oynacak arkadaşlarını da göz önünde bulundur.

Bilgisayardan klavye ile NBA 2K19 zevkli olmaz ama GTA 5 zevkli olur. Bence Playstation, Xbox veya oyun kolu yok ise PES, Fifa, NBA alınmaz. Zevksiz oluyor tabii ki kişiden kişiye değişir. Eğer basket seviyorsanız NBA 2K19 güzeldir.

Zevk alma kişiden kişiye değişir ve ikisi arasında karar veremiyorsan demekki ikisi de senin seveceğin türler. Bu nedenle oynama süresi açısından GTA V'i tercih etmelisin.

2K19’un içinde fazlasıyla mikro ödeme var diye biliyorum hiç bulaşma derim araştırma yapmadan ve incelemelerini okumadan önce alma derim şahsen basketbol oyunlarına merak salmadım bu yüzden deneme şansım olmadı o yüzden yorumsuzum ileride de denemem diye düşünüyorum bu yüzden GTA 5’i tercih ederim ikisi arasında ki karşılaştırmaya. (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı