GTA 5 vs Watch dogs 2

GTA 5 mi WATCH DOGS 2 mi?

• GTA 5

Oy: 57 79,2%
  • WATCH DOGS 2

Oy: 15 20,8%

• Oy verenlerin toplamı
    72
İkisi de açık dünya oyunu. GTA 5 Online'ı, grafikleri, hikayesi daha iyi olan bir oyun. Watch Dogs 2 hacker oyunu. Sanırsam onlinesi yok. Benim tercihim GTA 5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Watch_Dogs 2'yi hiç oynamadım. Ama serinin 1. oyununa bakma imkanım olmuştu. Beğendim aslında. Serinin 2. oyununa baktığımda da grafikler, hikaye tarzı şeylerin geliştiğini düşünüyorum. Ancak GTA V her güncellemede farklı şeylere imza atıyor. Bana kalırsa GTA V daha iyi...

Beraber oynayabileceğin arkadaşların vb. varsa GTA 5 ile çok daha fazla keyif alırsın.Sana tavsiyem iki oyunun da videolarını bir izle ve hangisi senin zevkine uygun ise onu tercih et.

Arkadaşın olmasa bile GTA Online her şeye değer. Senaryoyu bitirdikten sonra 2 sene online oynadım. O kadar uzun süre başka hiçbir oyundan aynı keyfi almadım. Watch Dogs 2 de oynamış biri olarak GTA 5 diyorum.

İkisi de açık dünya oyunu. GTA 5 Online'ı, grafikleri, hikayesi daha iyi olan bir oyun. Watch Dogs 2 hacker oyunu. Sanırsam onlinesi yok. Benim tercihim GTA 5.
WD2 nin online ı var. Ama gta5 inkinden biraz farklı Onun online ı görev esaslı yani online da şehirde boşboş gezemiyosunuz. Şahsen ben WD2 yi daha çok beğendim bitek optimizasyonunda sıkıntı var oda güncellemeler ile düzeltilebilecek bişey ama bu iş biraz da senin görüşün. Çünkü birisi hacker oyunu ve serbest gezerken bile görev veren görev üzerine kurulmuş bir oyun diğeri ise online ve serbest mod üzerine kurulmuş bir oyun yani sen görev yapçam ve hackleme eğlenceli diyosan wd2 ben serbest takılcam görev umrumda değil bide onlinı da seviyorum dersende gta5

Ikisi de ayri oyun
evet bu doğru yani ikisinide tam olarak karşılaştıramayız

Online olarak GTA V çok sağlam ama GTA V singleplayer oynarken eğlendiğimden iki katı fazla eğlendim Watch Dogs 2'nin singleplayer'nı oynarken

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı