GTA 5 we couldn't sing you in automatically hatası

ilkin2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 2-3 ay önce GTA 5 giriyordum bir sıkıntı yoktu sonra sildim. Bu aralar canım çekti tekrar girmek isteyince şöyle bir hata alıyorum. Bunun çözümü falan nedir? Nasıl düzeltebilirim? Bu arada Social Club hesabımdan Online'da açtığım karaktere falan bakınca gözükmüyor. Normalde orada gözükmesi gerekiyor ama şimdi gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    514,4 KB · Görüntüleme: 48
Arkadaşlar merhaba, 2-3 ay önce GTA 5 giriyordum bir sıkıntı yoktu sonra sildim. Bu aralar canım çekti tekrar girmek isteyince şöyle bir hata alıyorum. Bunun çözümü falan nedir? Nasıl düzeltebilirim? Bu arada Social Club hesabımdan Online'da açtığım karaktere falan bakınca gözükmüyor. Normalde orada gözükmesi gerekiyor ama şimdi gözükmüyor.
Arkadaşlar Windows 10 Home format attım. Epic Games'den GTA 5'i doğruladım yedek alma olayı yani, açınca da we couldn't sing you in automatically bu sorunu alıyorum. Normalde.

Eki Görüntüle 1849593

Format atmadan önce Social Club hesap girişi istemezken şimdi istiyor sizden ricam yardımcı olun yoksa tekrar format atacağım yoruldum artık vallahi :(

Eki Görüntüle 1849589
Bu konuda çözülmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı