GTA 5 Yollar Kayboluyor

Hocam işlemciyle alakalı gibi görünüyor . Neredeyse bu sorunu yaşayanlar hep çift çekirdekli işlemcilere sahip olan kişiler . Yalnız aklımı karıştıran soru işareti var oda MSAA8x yaptığım zaman düzeliyor ama 30-40 fps ilede oynamak istemiyorum açıkçası

Hocam işlemciyle alakalı gibi görünüyor . Neredeyse bu sorunu yaşayanlar hep çift çekirdekli işlemcilere sahip olan kişiler . Yalnız aklımı karıştıran soru işareti var oda MSAA8x yaptığım zaman düzeliyor ama 30-40 fps ilede oynamak istemiyorum açıkçası

Benim attığım videodaki adam, çok rahatça oynuyor.. :/

Şimdilik sorunu çözdüm gibi . Sistemini bilmiyorum dolayısıyla zorlarmı sistemini onuda bilmiyorum ama yaptığım ayarlar kısmen şöyle ( Advanced seçeneğindeki 3 seçenekte ON - MSAA 4x - Tesellation Very High - Texture Very High - Distance ayarını kıstım ) geri kalanlar High FPS 40 - 55 ayarlarım böyle dene istersen

Texture Quality ayarında "Normal"den yukarıya çıkınca 30FPS'de oynuyorum. O yüzden bende normal olarak kalması daha makul.

Görev yöneticisini gir ve gta5.exe ye öncelik ver ata high olsun.
Evet birçok kişide bu konuda bundan bahsetti zaten. Azıcık konuyu ve mesajları okusaydınız görürdünüz yaptığınız mesajın aynısını herkezin söylediğini.

Bir de bu sorun güncellemeden sonra ortaya çıktı, ilk çıktığında oyunda böyle bir sorun yoktu. En azından bende öyleydi.

Hocam sorun kesinlikle işlemcidemi tam kesin bişey yok ama elimizde :) i7 4790K kullanan arkadaşımda bile olabiliyormuş zaman zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı