GTA 5 "You are attempting to access GTA Online server" Hatası

slumber

Hectopat
Daha fazla  
"You are attempting to access GTA Online server with altered version of the game GTA 5" diye bir hata alıyorum, en son gelen güncellemeyi yaptım. Böyle bir hata alıyorum, arkadaşlarla aynı anda yaptım onlarda sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
"You are attempting to access GTA Online server with altered version of the game GTA 5" diye bir hata alıyorum, en son gelen güncellemeyi yaptım. Böyle bir hata alıyorum, arkadaşlarla aynı anda yaptım onlarda sorun yok.
Aynen bende de ayni hata var.

Cozdum kardesim. Turkce yama vardi bende, onu kaldirdim girdim su anda, oyundayim.

Bende de aynı. İndirmeme rağmen giremiyorum ve o kısımda hiç bir tuşu algılamıyor. Benim enter, esc gibi.

Aynı hatayı bende yaşıyorum. Yamayıda kaldırdım, Oyunu silip yeniden yükledim ama nafile. Çözüm bulan varmı ya.

Çözümü buldum. Gta'nın kurulu olduğu dosyanın içinde OPENIV programının kurduğu tüm uzantıları sildim. Şimdi girdi online.

Aynı hatayı bende yaşıyorum. Yamayıda kaldırdım, Oyunu silip yeniden yükledim ama nafile. Çözüm bulan varmı ya.

Çözümü buldum. Gta'nın kurulu olduğu dosyanın içinde OPENIV programının kurduğu tüm uzantıları sildim. Şimdi girdi online.
bendede aynı indirmeme rağmen giremiyorum ve o kısımda hiç bir tuşu algılamıyor benim enter esc gibi
Bendede aynı hata var mod veya yama falan yapmadım hiç

İlk önce yamayı kaldırın bütün yamaları.
Gta klasörde "steam_api64.dll "bink2w64.dll". "update.rpf" update klasöründe bu dosyaları silin steam'den dosyaları doğrulama yapın bittikten sonra bir kaç dosya indirecek ve online girebilirsiniz.

İlk önce yamayı kaldırın bütün yamaları.
Gta klasörde "steam_api64.dll "bink2w64.dll". "update.rpf" update klasöründe bu dosyaları silin steam'den dosyaları doğrulama yapın bittikten sonra bir kaç dosya indirecek ve online girebilirsiniz.
Olmadı.

Kardeşim çözdüm, gir izle. Çok bir şey yok zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

olmadıı

Kardeşim çözdüm gir izle çok birşey yok zaten :d
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Halletmiştim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı