Çözüldü GTA 5 yükleme ekranında oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak İnanlı

Centipat
Daha fazla  
GTA 5 yeni yükledim girdim oynadım çıktım Türkçe yama / mod menü kurmaya çalıştım dosya işlemlerini hallettim oyuna gireyim dedim loading story mode (yüklenme ekranında) kasıyor ve oyundan atıyor sorunu nedir?

Çözüm
Hocam, yukarıda verdiğimiz yöntemleri uygula.

Hocam kusura bakmayın yukarıdaki yöntemler gözükmüyor bende sıralayarak.
1. yöntem gibi sıralayarak yazar mısınız rica etsem.

Oyunu yönetici olarak başlatınca sorunsuz çalışıyor yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
GTA 5 yeni yükledim girdim oynadım çıktım Türkçe yama / mod menü kurmaya çalıştım dosya işlemlerini hallettim oyuna gireyim dedim loading story mode (yüklenme ekranında) kasıyor ve oyundan atıyor sorunu nedir?
OpenIV üzerinden ASI Manager ve Script Hook V kurdunuz mu?

Hocam büyük ihtimalle yüklediğiniz mod yüzünden olabilir modu silip GTA V oyununu nereden temin ettiyseniz oradan dosyaları doğrulayıp tekrar oyuna girmeyi deneyin.

Script Hook V en son sürümün dosyalarını oyunun klasörüne at. Add-On Limit kaldırma işlemi yap daha sonra oyuna gir oyun açılacaktır

Script Hook V en son sürümün dosyalarını oyunun klasörüne at. Add-On Limit kaldırma işlemi yap daha sonra oyuna gir oyun açılacaktır
Fakat büyük ihtimalle sadece Add-On Limit kaldırma ile sorun çözülecektir

Oyunu sildim tekrar kurdum kurulum ekranında oyuna giriyor oyunu kapatıyorum tekrar girmeye çalışınca loading story mode ekranında oyundan atıyor sorun bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı