GTA 5'de 4 kişilik en iyi zırhlı araç nedir?

Hocam en hızlı aracı ne yapacaksınız. Sports kategorisinde lap time yani tur zamanı olarak seri bir araç. Ancak sitede biraz daha aşağı inerseniz diğerlerinin zamanlarını göreceksiniz. Aralarında 1 saniye var veya yok. Hangisinin fiyatı uygunsa ve görünüşünü sevdiyseniz onu seçin. En hızlı araba pariah, ama spin atıp duruyor araç sürekli. Arabanın arkasını toparlayabilirseniz anca o zaman gaza basmaya başlarsınız. En hızlı olması hiçbir şey ifade etmiyor kısaca.

Anladım peki hocam siz hangisini tercih edersiniz.

Ben hepsini aldım ama ilk Pariah almıştım. Hızlıydı ama kontrol etmeye alışmak lazımdı.

Sonra RSX aldım hız ve kontrol dengeliydi hoşuma gitti.

GTO'yu en son aldım onu da çok beğendim.

Bence beğendiğiniz herhangi birini alın hocam şimdilik. Daha sonra diğerlerini de alırsınız. Üçü arasında kesin bir ayrım yapamıyorum.

Ben hepsini aldım ama ilk pariah almıştım. Hızlıydı ama kontrol etmeye alışmak lazımdı.

Sonra rsx aldım hız ve kontrol dengeliydi hoşuma gitti.

Gto'yu en son aldım onu da çok beğendim.

Bence beğendiğiniz herhangi birini alın hocam şimdilik. Daha sonra diğerlerini de alırsınız. Üçü arasında kesin bir ayrım yapamıyorum.

Rsx hoşuma gitti hocam dış görünüşü bakımından siz hangisini tercih ederdeizinz peki gto mu rsx mi?

Geri
Yukarı