GTA 5'de Çekilen Video Nereye Kayıt Edilir?

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi. Oyun içinde video çekme var ama bunu nereye kayıt ediyor? Oyun dosyalarına baktım ama iç açıcı bir şey bulamadım.

Kaydetme olayı nasıl oluyor birisi anlatabilir mi rica etsem? Epic Games kullanıcısıyım ekran resmi alamıyorum bari videodan alayım ekran resmini.

Epic, Social Club, Steam fark yok hepsinden aynı.
Resim almak için;
1. oyunda telefonla resim çekebilirsin zaten biliyorsundur.
2. F1 tuşuna basarak kayıt başlatır, kayıt sonlandırırsın. Kayıt yatıktan sonra story moda geç. Story Mod'da Rockstar clip editor gibi bir şey vardı onu açıp edit yapar Tab tuşu ile resim çekebilirsin.
3. çekilen resimleri galeri kısmından paylaşırsın.

Epic, Social Club, Steam fark yok hepsinden aynı.
Resim almak için;
1. oyunda telefonla resim çekebilirsin zaten biliyorsundur.
2. F1 tuşuna basarak kayıt başlatır, kayıt sonlandırırsın. Kayıt yatıktan sonra story moda geç. Story Mod'da Rockstar clip editor gibi bir şey vardı onu açıp edit yapar Tab tuşu ile resim çekebilirsin.
3. çekilen resimleri galeri kısmından paylaşırsın.
Aga bende clipler izlenmiyor fakat cliplerden çekilmiş resimleri görebiliyorum bu sorunu nasıl çözerim? Epic Games kullanıcısıyım.

Aga bende clipler izlenmiyor fakat cliplerden çekilmiş resimleri görebiliyorum bu sorunu nasıl çözerim? Epic Games kullanıcısıyım.

Epic Steam fark etmiyor. Misal bende ikisi de var Epic ile çektiğim klibi Steam'de oyunu açınca o da görüyor ya da tam tersi de oluyor. O çekilen klipleri sanırım dışarıdan izleyemezsiniz. Sadece oyuna girerek Rockstar editörde görebilir veya klibi editleyerek çıktı alırsınız. Yani o Clip'ler aslında video değiller oyunun içinde işlem görür sonrasında video olarak dışa aktarım yapılır.
Ayrıca sadece oyun içinde galeride görünen resimler belgelerim GTA 5 klasörüne kayıt oluyor. Orada resim dosyalarını irfan view programına sürükleyip atarsanız jpeg olarak gösterir. Farklı kaydet yaparak o resmi oyun dışında da resim olarak kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı