GTA 5'de çevredeki nesneler kayboluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Destroying

Hectopat
Öncelikle herkese selamlar. Grand Theft Auto V (GTA V) oyununu oynar iken bazı sorunlarla karşılaşıp duruyorum FPS konusunda herhangi bir sıkıntım yok ancak yollar ve binalar sürekli kaybolup duruyor 1 senedir şu soruna hiçbir çözüm bulamadım. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Sistem özelliklerim:
____________________________________________________________________________________________________
A320M-S2H
AMD Ryzen 3 3200G APU işlemci.
Corsair Dual 8x2 3000MHz 16 GB RAM.
Seagate 1TB HDD (sağlık testinden hiçbir sıkıntısı çıkmadı onunda fotoğrafını bırakıyorum)
Corsair 600W +80 Bronze PS.
____________________________________________________________________________________________________

HDTUNE.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
APU mu kullanıyorsunuz yoksa harici ekran kartını yazmayı mı unuttunuz?
Muhtemel geç kaplama sorunu. APU kullandığınız için sistem yetmiyor olabilir. İntel HD Graphics'e benzer bir teknoloji kullanıyor. On board ekran kartı gibi düşünebilirsiniz. Ayrı sağlam bi ekran kartı almanız lazım.

Oyunu nereden yüklediniz?

Epic Games'ten indirdim daha sonra crack indirdim ikisinde de aynı sonucu aldım.
Muhtemel geç kaplama sorunu. APU kullandığınız için sistem yetmiyor olabilir. Intel HD Graphics'e benzer bir teknoloji kullanıyor. On board ekran kartı gibi düşünebilirsiniz. Ayrı sağlam bir ekran kartı almanız lazım.

Cevabın için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı