GTA 5'de eksik olan özellikler nedir?

Kadir.R

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fikir adamı
Eksik olan derken olması gereken özellikler sizce neler? Ben söyleyeyim en eksik özellik oyunda saat ilerledikçe atmosferin değişmemesi. Örnek vereyim GTA 4'de mesela gece saatlerinde sokaklar tenha oluyordu fazla araba falan olmuyordu çöp kamyonları ve polisler sokaklarda dolaşıyordu. GTA 5'de böyle bir özellik yok. Gecede olsa sabah da olsa arabaların ve insanların sayısı hep aynı.

Eksik olan derken olması gereken özellikler sizce neler? Ben söyleyeyim en eksik özellik oyunda saat ilerledikçe atmosferin değişmemesi. Örnek vereyim GTA 4'de mesela gece saatlerinde sokaklar tenha oluyordu fazla araba falan olmuyordu çöp kamyonları ve polisler sokaklarda dolaşıyordu. GTA 5'de böyle bir özellik yok. Gecede olsa sabah da olsa arabaların ve insanların sayısı hep aynı.
Hile koruma sistemi.

Bu video eksiklerin bazılarını gösteriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun 2013'de çıktı. Bunun için biraz geç kalmadık mı? :D

Son düzenleme:
Hileciler yüzünden oyunu bıraktık. Online sakın oynamayın! Girmesi bir dert, oynaması bir dert afedersiniz eşek hızında oyuna giriyor. Değerli vaktinize yazık almayı düşünen varsa da almasın, Rockstar Online sistemi başarana kadar almayın kardeşim!

Arcade olması bence olmaması gereken bir özellik, her ne kadar GTA seven kitle arcade seviyor olsa da bence bir GTA oyunu her zaman GTA IV gibi olmalı. Özetle fizik olmalı diyelim.

Oyunun düşük sistemlerde açılması için özel ayarlar.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı