GTA 5'de FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
PC fazla ısınmasın diye performans açmıyorum güç tasarrufunda da güzel performans aldığım için gerek duymadım. Ekran kartına falan zararı var mı? Bu işlerden fazla anlamıyorum da performans moduna almalı mıyım?

2060 ekran kartıyla ben de 50-70 FPS arası alıyorum. Normalde 110-80 arası alırdım. Büyük güncellemeyle biraz düstü FPS özellikle gazino bölgesinde. Kar teması geldi o daha da düsürdü. Nedenini anlayamadım umarım düzelir gelecek güncellemelerle.

2060 ekran kartıyla ben de 50-70 FPS arası alıyorum. Normalde 110-80 arası alırdım. Büyük güncellemeyle biraz düstü FPS özellikle gazino bölgesinde. Kar teması geldi o daha da düsürdü. Nedenini anlayamadım umarım düzelir gelecek güncellemelerle.
Yeni ekran kartı alman için bilerek düşürüyorlar bro. Telefonlardaki güncelleme ad altında yapılan tuzak PC dede yapılıyor.

PC fazla ısınmasın diye performans açmıyorum güç tasarrufunda da güzel performans aldığım için gerek duymadım. Ekran kartına falan zararı var mı? Bu işlerden fazla anlamıyorum da performans moduna alınır mı?

Performans modunda oynayın, karta bir zararı yoktur, FPS değerlerinizi az da olsa arttırır.
Yeni ekran kartı alman için bilerek düşürüyorlar bro. Telefonlardaki güncelleme ad altında yapılan tuzak PC dede yapılıyor.

Bunun yeni ekran kartıyla alakası yok, oyuna yeni güncelleme gelince FPS düşmüş, gayet normal bir durum. O bahsettiğin durum eski kartlara veya eski telefonlara yapılır. 2060 o kadar eskimedi.
Ben 800x600 Low'da
25FPS alıyorum
Sizin dert ettiğiniz konu Ultra 70FPS'den
50VE 60 FPS'ye düştü. Iyi oyunlar :(

Sizin böyle bir PC'niz olsa ve düşüş yaşasanız konu açacak ilk kişisiniz, buraya gelip acındırma yapmanın anlamı yok. Ben de 20 FPS ile oynuyorum ancak buraya gelen kişi sizden yardım istiyor. Onun derdi bu. Sen 100 FPS alsan, sonra 50'ye düşse gelir burada ağlarsın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201229-190238_1_1.jpg
    Screenshot_20201229-190238_1_1.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı